Reklama
Reklama

Meghan Markle opowiedziała o wstrząsającym wypadku. Jej syn mógł zginąć!

Meghan Markle udzieliła wywiadu Serenie Williams. Wróciła wspomnieniami do trudnych chwil, gdy razem z księciem Harrym bali się o życie swojego dziecka. Podczas trasy po Afryce otrzymali przerażający telefon.

Meghan Markle u Sereny Williams

Meghan Markle i książę Harry rok temu po raz drugi zostali rodzicami, na świat przyszła ich córka Lillibet. Tym razem poród odbył się w Stanach Zjednoczonych, gdzie para wyprowadziła się, gdy opuściła królewski dwór. Ich pierworodny syn Archie urodził się w Londynie w 2019 roku. 

Sussexowie nie stronią od mediów i często udzielają wywiadów, zwłaszcza gdy mogą opowiedzieć, co ich spotkało u boku królowej Elżbiety II. Tym razem Meghan Markle wystąpiła w słynnym podcaście tenisistki Sereny Williams. 

Reklama

Meghan opowiada o tragicznych wydarzeniach

Podczas rozmowy wróciła wspomnieniami do zdarzenia, które mocno odcisnęło się w jej pamięci. Opowiedziała o dniu, gdy jej syn Archie cudem przeżył pożar.

W 2019 roku para podróżowała po Republice Południowej Afryki. Oboje mieli napięty grafik i obowiązki, z których musieli się wywiązać. W pewnym momencie odebrali telefon, który przysporzył im wiele stresu. W pokoju ich syna wybuchł pożar!

Na miejscu była na szczęście niania, Lauren. Zupełnym przypadkiem, kilka minut przed tym jak zaprószył się ogień, kobieta zabrała maleńkiego chłopca i poszła go nakarmić. To dlatego Archiemu nic się stało. 

"Jej instynkt podpowiedział jej: Zabiorę go ze sobą, zanim go położę" - wspomina Meghan. Podczas oględzin okazało się, że grzejnik zamontowany w pokoju Archiego zapalił się. "Miał tam spać" - dodała eksksiężna. 

Ponieważ Meghan i Harry byli zestresowani wspomnianym wypadkiem, dlatego zdecydowali się odwołać zaplanowane na ten dzień publiczne wystąpienie. "Pomyślałam: Czy możesz po prostu powiedzieć ludziom, co się stało? Uwaga skupiała się na tym, jak wyglądamy, a nie tym, co czujemy" - mówiła.

Niestety, ale później para książęca musiała kontynuować podróż. "Niestety, musieliśmy zostawić nasze dziecko. Musieliśmy zostawić syna i udać się na kolejne wielkie wyjście" - mówi z żalem Markle.

***

Zobacz także: 

Meghan Markle zachwyca bez makijażu i z naturalnymi włosami. W końcu może być sobą?

Książę Harry samotnie wybrał się do Afryki. Co na to Meghan Markle?

Książę Harry i Meghan Markle planują wizytę w Londynie. Czy są tam mile widziani?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Serena Williams | książę Archie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy