Reklama
Reklama

Wielka tragedia. 41-letni raper Szymon Tur nie żyje. Żona i dzieci pogrążeni w żałobie!

Media obiegła kolejna druzgocąca wiadomość. Raper Szymon "TUR" Grzywacz nie żyje. W chwili śmierci miał zaledwie 41 lat i pozostawił zrozpaczoną żonę wraz z dziećmi. Fani wstrząśnięci tą informacją pośpieszyli z kondolencjami!

Wielka tragedia. 41-letni raper Szymon TUR nie żyje. Zostawił żonę i dzieci

Szymon "TUR (Tylko Uliczny Rap)" Grzywacz nie żyje. Smutną wiadomość na temat rapera potwierdził Zakład Pogrzebowy "Białkowski" z Mińska Mazowieckiego. W sieci pojawił się nekrolog mężczyzny, z którego dowiadujemy się, że ten pozostawił żonę oraz synków.

Ostatnie pożegnanie Szymona Grzywacza odbędzie się 16 marca kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej, a następnie żałobnicy odprowadzą urnę z prochami zmarłego na cmentarz komunalny.

"Pożegnanie odbędzie się 16.03.2023 r. od godz. 9.45 do 10.15 w domu pogrzebowym "Białkowski" przy ul. Kościelnej 16 w Mińsku Mazowieckim. Msza Święta za duszę zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie urny z prochami na cmentarz komunalny. Pozostają w żałobie. Żona, Synowie, Rodzice, Siostra z Rodziną, Teściowie, pozostała Rodzina i Sąsiedzi z osiedla" - czytamy.

Reklama

Szymon "TUR" Grzywacz: kim był?

Szymon "TUR" Grzywacz był raperem oraz producentem muzycznym. Na przestrzeni lat współpracował z takimi osobami jak: Bonus RPK, Rogal DDL, Nizoł. Zajmował się równie treningami i pracował jako trener personalny.

Fani jego twórczości nie mogą uwierzyć w tę przedwczesną śmierć. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji:

"R.I.P. Spoko bity i stare dobre kawałki TUR/ Tylko Uliczny Rap; Szkoda gościa, dobrą robotę robił; Genialne kawałki wyprodukował" - pisali internauci.

Przeczytajcie również:

Wielki smutek w "Chłopakach do wzięcia". Zuzia przekazała niewesołe informacje! To koniec!               

Matka Mateusza Murańskiego zabrała głos w sprawie śmierci syna. Na jaw wychodzą nowe fakty

Nie żyje Barbara Lityńska! Polska aktorka zmarła po długiej chorobie! Wcześniej doszło do tragedii ze znanym ojcem 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Tur
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy