Reklama
Reklama

Wielki smutek w "Chłopakach do wzięcia". Zuzia przekazała niewesołe informacje! To koniec!

"Chłopaki do wzięcia" to program emitowany w telewizji Polsat od 2012 roku. Od pierwszego odcinka stał się niekwestionowanym hitem stacji. Niedawno fani show musieli się nieźle zaskoczyć, kiedy Zuzanna Uziel, żona jednego z uczestników poinformowała o rozpadzie swojego małżeństwa.

"Chłopaki do wzięcia": o czym jest program Polsatu?

Tytułowe chłopaki pochodzą z małych wsi oraz miasteczek. Panowie próbują wiązać koniec z końcem, pracując dorywczo. W międzyczasie liczą na to, że odnajdą miłość życia. Swojej wybranki szukają na dyskotekach, a także na portalach randkowych czy w biurach matrymonialnych. W "Chłopakach do wzięcia" przedstawionych jest kilku bohaterów, którym na co dzień towarzyszy kamera.

Zobacz też: Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" swoim stanem zaniepokoił fanów. Co mu się stało?

Reklama

"Chłopaki do wzięcia": Robert i Zuzia już nie są razem

Jednym z ulubieńców show był Robert Uziel, który w programie przyjął wdzięczną ksywkę "Tancerz". Mężczyzna podczas nagrań do programu znalazł nawet miłość życia. Z Zuzią połączyło go głębsze uczucie, które postanowił zalegalizować.

Niestety jak się później okazało, ich związek nie przetrwał próby czasu. W sieci zaczęły pojawiać się nawet plotki, że ich relacja zaczyna się psuć. Chociaż sami zainteresowani przez długi czas zaprzeczali, to w końcu prawda wyszła na jaw.

Żona Roberta postanowiła w końcu zabrać głos w sprawie. Kobieta za pomocą swojego instagramowego konta wyjawiła prawdę na temat rozpadu jej małżeństwa. W sieci potwierdziła, że to koniec. Para nie ma jeszcze rozwodu, więc fani mają nadzieję na to, iż byli zakochani, mają jeszcze szansę na powrót do siebie.

"Tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem" - wyznała kobieta w social mediach.

"Chłopaki do wzięcia": internauci komentują rozstanie Zuzi i "Tancerza"

Po oficjalnym oświadczeniu Zuzi w social mediach zaroiło się od komentarzy internautów. Niektórzy liczą na to, że para jeszcze do siebie wróci. Są jednak i tacy, którzy cieszą się z takiego rozwoju spraw. Fani Zuzi wprost piszą, że kobieta była wykorzystywana przez męża, bowiem to ona pracowała i utrzymywała "Tancerza".

"Już nie można było tego słuchać tego lamentu z jego strony. Brawo!!!"

"No i bardzo dobrze. Stać cię kochana na kogoś wartościowego"

"Bardzo dobra decyzja, kobieta za granicą, a facet domu pilnuje... jeszcze pretensje ciągle miał, że czasu na telefon nie miałaś. Niech brata pilnuje. Pozdrawiam cię ciepło"

Zobacz też:

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Nie do poznania!  

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" pokazał się bez brody. Co za zmiana!

Był doradcą premiera, został bohaterem "Chłopaków do wzięcia". Szokująca historia "Irasa" 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama