Reklama
Reklama

Wielka porażka Szelągowskiej. Gwiazda była rozgoryczona

Dorota Szelągowska od wielu lat stara się spełniać marzenia uczestników swojego programu i choć niekiedy niemalże staje na głowie, by to osiągnąć, nie zawsze jej się to udaje. Porażki odczuwa bardzo boleśnie. O jednej z nich opowiedziała w ostatnim wywiadzie.

Szelągowska wspomina nieudaną metamorfozę. "To był straszny policzek"

Dorota Szelągowska poza spełnianiem się w roli mamy i poświęcaniu się opiece nad córką od lat rozwija karierę w branży telewizyjnej. Córka Katarzyny Grocholi, która uwielbia projektować i aranżować wnętrza zdołała połączyć swoją pasję z show biznesem. W ten sposób powstał pomysł na "Totalne remonty Szelągowskiej", program w którym 42-latka pomaga ludziom w stworzeniu swojego wymarzonego gniazdka.

Reklama

Choć praca Szelągowskiej zwykle spotyka się z aprobatą osób korzystających z jej usług, zdarzają się również zleceniodawcy, którym metamorfozy projektantki nie pasują. Niecodzienne pomysły i zaskakujące rozwiązania mogą być problematyczne dla miłośników tradycyjnych wnętrz. Gwiazda TVN zdołała przekonać się o tym na własnej skórze.

"Rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek" - wspominała w rozmowie z magazynem "Gala".

Ekipa Szelągowskiej nie kryła rozczarowania. "To było ciężkie przeżycie"

Podobno Dorota i jej ekipa byli rozczarowani takim obrotem spraw, ponieważ zrobili wszystko, by oczekiwania właścicieli zostały spełnione. Po wszystkim emocje wzięły górę.

"Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest, tak naprawdę, paliwo napędowe na kolejne remonty. Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie" - wyznała.

Zobacz też:

Szelągowska przeżyła ciężkie chwile w Centrum Zdrowia Dziecka. Wyznała, na co choruje jej córka

Dorota Szelągowska otwiera się na temat terapii. Sugestywne metafory

Dorota Szelągowska naprawdę to opublikowała. Na reprymendę nie musiała długo czekać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy