Reklama

Reklama

Reklama

Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" nie kryją wściekłości! Anna Dereszowska jest tam faworyzowana?

Kolejny odcinek muzycznego show Polsatu wygrała Anna Dereszowska. Problem polega na tym, że zachwyty kolegów-jurorów nijak mają się do ocen widzów...

Kiedy w czwartym odcinku"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Dereszowska wcielając się w Taylor Swift zwyciężyła, widzowie nie kryli oburzenia. 

Wielu twierdziło, że nie był to najlepszy, a najgorszy występ wieczoru! Sytuacja powtarza się kolejny raz. W ostatnią sobotę Anka wygrała następny, piąty odcinek, występując na scenie w przebraniu Kory.

 Widzowie znów nie mogą pogodzić się z wynikiem!

„Dzisiaj zakończyłam oglądanie waszego programu. Jak dla mnie Deresia może wygrywać aż do ostatniego odcinka, ja już tego nie obejrzę. Żal tych, którzy są rzeczywiście utalentowani. Jak Kasia Moś, Marcel czy Kacper” – brzmi najpopularniejszy komentarz na Facebooku programu, który zgromadził blisko 400 polubień. 

Reklama

„Najsłabsza uczestniczka wygrywa drugi odcinek z rzędu… O co tu chodzi?” – pyta widzka.

Z ocenami widzów z pewnością nie zgadzają się jurorzy, którzy wprost pieją z zachwytu, gdy Anka wychodzi na scenę. Nic więc dziwnego, że aktorka po pięciu tygodniach występów znajduje się na czele rankingu punktowego. 

Dotychczas zdobyła 148 punktów. Kacper Kuszewski, który znajduje się na drugim miejscu i ma największe poparcie oburzonych na zwycięstwa Dereszowskiej widzów, ma punktów 139. 

Czy aktorka rzeczywiście jest faworyzowana?

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy