Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Widzowie przestali lubić Dowbora

Maciek Dowbor (34 l.) ma powody do zmartwień. Podczas gdy kariera Joanny Koroniewskiej (34 l.) kwitnie, jego podupada. Rozstanie z gwiazdą "M jak Miłość" i plotki o nowym związku poważnie nadszarpnęły wizerunek prezentera.

Wszystko zaczęło się od doniesień o nowej kobiecie w życiu Maćka - to właśnie one zapoczątkowały jego złą passę. "Media natychmiast zrobiły z Koroniewskiej ofiarę, a z niego beztroskiego kobieciarza, który szukał przygód poza domem, a potem porzucił partnerkę i córeczkę. Z góry wydano na niego wyrok" - tłumaczy jego kolega magazynowi "Party".
"Rozstanie z Koroniewską sprawiło, że widzowie stracili do niego sympatię, a ta jest w tej pracy przecież najważniejsza!" - dodaje. W kuluarach Polsatu mówi się, że Maciek popadł z tego powodu w niełaskę u szefostwa stacji, które było też zniesmaczone jego słynną wpadką z sobowtórem Agnieszki Radwańskiej w roli głównej.
Prezenter, który wielokrotnie deklarował, że jest wielkim fanem tenisistki, do końca nie zorientował się, że nie rozmawia z prawdziwą Radwańską. To podobno właśnie dlatego odsunięto go od prowadzenia festiwalu Top Trendy. Czy to początek końca jego kariery?

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | sympatia | rozstanie | Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje