Reklama
Reklama

Widzowie chcieli kontynuacji "Rancza", a tu takie wieści. Plotki okazały się prawdą

"Ranczo" swego czasu był jednym z popularniejszych seriali, a widzowie ochoczo zasiadali przed telewizorami, by śledzić losy Lucy i Kusego, a także innych mieszkańców małej wsi. Na przestrzeni lat w mediach wielokrotnie pojawiały się wieści na temat rzekomej kontynuacji produkcji, na co bardzo liczyli fani. Teraz prawda o "Ranczu" wyszła na jaw!

"Ranczo": traci na popularności

Serial "Ranczo" lata popularności ma już za sobą, jednak perypetie mieszkańców małej wsi bardzo długo były ochoczo oglądane przez grono wiernych odbiorców. Na planie występowało wiele sław, w tym Cezary Żak, Artur Barciś, Paweł Królikowski, czy Ilona Ostrowska, ale również mniej znani lub początkujący aktorzy.

Widzowie doczekali się również kinowej odsłony perypetii miłosnych serialowej Lucy i Kusego, jednak i to dla wielu fanów było niewystarczające, dlatego chcieli kontynuacji serialu i wznowienia nagrywania.

Reklama

Jak się teraz okazało, szanse na nowy scenariusz są niewielkie, a na dodatek produkcja traci widzów!

Widzowie chcieli kontynuacji "Rancza", a tu takie wieści. Plotki okazały się prawdą

Niestety dla sympatyków serialu nie mamy dobrych wieści. Kilka dni temu na jaw wyszło, że nowe odcinki "Rancza" zablokował sam Jacek Kurski, o czym opowiedział sam Bartłomiej Kasprzykowski, który wcielał się w rolę księdza. Niestety aktor dziś nie widzi możliwości powrotu na plan.

"Pomysł na powrót "Rancza" został zniszczony. To było w czasie, kiedy pan Kurski objął szefostwo w telewizji. On go nie chciał. Były pomysły reaktywacji, ale on wszystkie projekty odrzucił, wtedy, kiedy miałyby jeszcze tego kopa i nowe odcinki miałyby sens. Dzisiaj moim zdaniem powrót do "Rancza" nie jest możliwy" - przyznał w rozmowie z "Plotkiem".

To nie koniec złych informacji na temat produkcji, która od lat cieszyła się popularnością. Jak się okazuje, "Ranczo" zostało zdetronizowane przez inny tasiemiec "TVP", a dokładniej przez "Rodzinkę.pl". To właśnie przygody Boskich są teraz najchętniej oglądanym serialem publicznego nadawcy na platformie streamingowej Netflix.

Firma PlumResearch na zlecenie portalu Wirtualnemedia.pl przygotowała raport, z którego jasno wynika, że sława "Rancza" powoli zanika. Od końca sierpnia do połowy listopada widzowie najczęściej śledzili losy Ludwika i Natalii Boskich, a pierwszy sezon był oglądany przez 4 miliony godzin!

Przeczytajcie również:

Marta Chodorowska bryka nad Bałtykiem. Żak nie mógł tego puścić płazem

Cezary Żak lekceważąco o aktorstwie: "Rzemiosło ku rozrywce gawiedzi"

Wojciech Adamczyk wspomina Leona Niemczyka. Tak układała się ich współpraca w serialu "Ranczo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy