Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wiadomo już gdzie Lewandowscy ochrzczą Klarę! Znani są także rodzice chrzestni!

Od nieco ponad miesiąca Ania (28 l.) i Robert (28 l.) Lewandowscy są rodzicami małej Klary. Teraz szczęśliwi rodzice szykują córeczkę do chrztu, a tabloidowi udało się dotrzeć do informacji, gdzie on się odbędzie!

Piłkarz obecnie przebywa na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Warszawie, gdzie trwają przygotowania do meczu z Rumunią. Niespodzianką okazała się Ania, która przyjechała odwiedzić Roberta wraz z malutką Klarą.

Córeczka od razu stała się oczkiem w głowie rodziców, a świat show-biznesu również oszalał na jej punkcie. Narodziny, pierwsze zdjęcie z mamą, pierwsze zdjęcie z tatą, śpioszki, wózki, a teraz chrzest. Wiadomym było, że Ania i Robert zdecydują się na chrzest córeczki.

Jednak wszyscy zastanawiali się, czy uroczystość odbędzie się w Niemczech, tak jak poród, czy jednak w Polsce. Jak dowiedział się "Super Express", tym razem wybór padł na Polskę! Tutaj młodzi rodzice mogą liczyć na pomoc najbliższych przy organizacji chrzcin.

Reklama

Będzie to też doskonała okazja do spotkania się z dalszą rodziną, czy też przyjaciółmi, którzy nie mogliby sobie pozwolić na podróż do Niemiec.

Według wiedzy tabloidu wybrani są także już rodzice chrzestni i wbrew wcześniejszym spekulacjom, nie jest to nikt sławny. Lewandowscy na chrzestnych wybrali siostrę Roberta, Milenę oraz brata Ani - Piotra. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert i Ania Lewandowscy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne