Reklama

Reklama

Reklama

Wersow pręży klatę piersiową na bankiecie. Udana metamorfoza?

Wersow, czyli Weronika Sowa (25 l.), oficjalna dziewczyna 26-letniego milionera, Karola „Friza” Wiśniewskiego, przy każdej okazji chwali się metamorfozą swojego biustu, dokonaną przez chirurga plastycznego. Ostatnio postanowiła olśnić powiększonymi piersiami na bankiecie firmy kosmetycznej.

25-letniej Weronice Sowie, znanej w internecie jako Wersow, nie wystarcza życie w cieniu sławnego chłopaka, Karola „Friza” Wiśniewskiego, nawet jeśli jest on milionerem. Dzięki swojemu poświęceniu i braku oporów przed sprzedawaniem prywatności, udało jej się niemal dogonić Friza pod względem liczby fanów na Instagramie. Friza obserwuje tam 3,2 mln osób, a Wersow niewiele mniej, bo 2,9 mln. 

Reklama

W myślą o nich rok temu influencerka zrelacjonowała na YouTube operację powiększenia piersi, a także podzieliła się swoimi rozważaniami na ten temat i opowiedziała, jak przebiegła rekonwalescencja. Jak wyznała Weronika, z myślą o powiększeniu biustu nosiła się od dłuższego czasu, szczególnie, odkąd uznała, że osiągnęła już na tyle zaawansowany wiek, by zacząć coś zmieniać w swoim wyglądzie:

Wersow olśniewa biustem na bankiecie

Oczywiście, każdy ma może robić ze swoim ciałem, co chce, w granicach obowiązującego prawa, jednak na decyzji Wersow cieniem położyły się plotki, jakoby powiększenie biustu było życzeniem nie tyle jej samej, co jej chłopaka, Friza. W każdym razie Weronice udało się osiągnąć zamierzony efekt, czyli wyglądać identycznie, jak tysiące kobiet opuszczających gabinety chirurgii plastycznej. Widocznie bez tego trudno zrobić karierę w internecie…

Na szczęście Wersow wydaje się dumna ze swojego nowego wyglądu, bo chętnie pręży powiększony biust oraz wydęte usta na ściankach. Ostatnio zaprezentowała sterczące nienaturalnie piersi na bankiecie firmy kosmetycznej,  zorganizowanym w warszawskiej Fabryce Norblina. Udana metamorfoza?

Zobacz też:

Zenek Martyniuk popadł w poważny nałóg. Walczy z nim od lat

Antek Królikowski i Joanna Opozda kończą swoje małżeństwo. To już oficjalne

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz | Karol Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy