Reklama
Reklama

Weronika Rosati dostała główną rolę w międzynarodowej produkcji!

Weronika Rosati (37 l.) od lat stara się przebić do pierwszej ligi hollywoodzkich gwiazd. Aktorka, która na stałe mieszka w Stanach ma na koncie kilka mniejszych ról, ale teraz zbliża się przełom!

37-latka może się już pochwalić m.in. występem u boku Nicolasa Cage’a w filmie "Ostatnia misja USS Indianapolis" oraz epizodami w amerykańskich serialach, takich jak  "Agenci NCSI" i "True Detective". Nie oznacza to wcale, że Rosati odmawia propozycjom z rodzimego podwórka. Ostatnio zagrała w filmie Małgorzaty Szumowskiej "Śniegu już nigdy nie będzie", który jest typowany na polskiego kandydata do Oscara.

Wygląda na to, że kariera Weroniki właśnie rozwija skrzydła! Aktorka pochwaliła się ostatnio kilkoma zdjęciami na Instagramie sugerującymi, że gwiazda przebywa obecnie w Szkocji w ramach kręcenia filmu.

Reklama

Zapytana przez portal "Pudelek" potwierdziła, że zdobyła główną rolę w międzynarodowej produkcji!

- pochwaliła się Rosati.

Okazuje się, że zdjęcia właśnie się zaczęły, stąd jej obecność w Szkocji. Mama 3-letniej Elizabeth zdążyła już pokazać jak pracuje nad scenariuszem i czeka na charakteryzację oraz zrobić sobie selfie z kolegą z planu - szkockim aktorem Giannim Capaldim

- potwierdziła aktorka.

Czy Weronika Rosati zostanie w końcu światową gwiazdą? Trzymamy kciuki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy