Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Książkiewicz odnajdzie miłość?

Weronika Książkiewicz (37 l.) ma wspaniałego syna, który jest dla niej najważniejszy. Jednak w jej sercu zapewne znalazłoby się też miejsce na romantyczną miłość. Czy aktorka da sobie szansę?

Nigdy nie narzekała na brak męskiego zainteresowania. Utalentowana i niezależna aktorka Weronika Książkiewicz od lat zachwyca oryginalną urodą. Wianuszek adoratorów wokół niej nie topnieje, ale życie pokazuje, że żaden z nich nie jednak tym wymarzonym, z którym gwiazda chciałaby się związać na zawsze... 

Jeszcze w 2009 roku Książkiewicz regularnie pojawiała się z biznesmenem z Poznania, Krzysztofem. Oświadczył się jej, doczekali się syna Borysa (8 l.) i... się rozstali. Przez kolejne lata trwał między nimi spór o opiekę nad chłopcem. Dopiero po czterech latach batalii sądowej udało im się porozumieć. 

Reklama

Kolejną poważną próbą ułożenia sobie przez aktorkę życia był kilkuletni związek ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem (37 l.). Świetnie się dogadywali i długo trzymali w tajemnicy to, co ich łączyło. 

Niestety, nic z tego nie wyszło, bo w ubiegłoroczne wakacje każde poszło w swoją stronę. Mówiło się, że ich rozstanie to efekt tego, że u boku aktorki pojawił się ktoś inny. I rzeczywiście, widywana była w towarzystwie tajemniczego mężczyzny - dosyć regularnie, ale... krótko! 

Dzisiaj znowu jest sama. Jej znajomi są przekonani, że taki stan rzeczy nie potrwa długo. 

- Weronika ma syna, więc jest już ostrożna w dobieraniu partnerów. Chciałaby, żeby pojawił się ten właściwy mężczyzna, który sprawiłby, że poczułaby się bezpiecznie. Liczy na to, że znajdzie kogoś, z kim porozumiewać będą się bez słów, kto zadba o to, żeby czuła się kochana - mówi "Rewii"znajoma aktorki. 

W oczekiwaniu na tego wymarzonego skupia się na karierze, która ostatnio nabrała tempa. Czy jej życie także przyspieszy?

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy