Reklama
Reklama

Wendzikowska podniosła się po odejściu z TVN! Pomagają jej... wieczne wakacje? Ludzie: "Całe życie na plaży"

Anna Wendzikowska (41 l.) znalazła sposób na udane życie. Chętnie podzieliła się nim z fanami na Instagramie i zachęciła, by zrobili to samo. Czy ma rację? Zdania są podzielone!

Anna Wendzikowska zawsze chciała zostać aktorką

Anna Wendzikowska uczyła się w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Następnie rozpoczęła studia dziennikarskie w stolicy, ale zakończyła je w Londynie. Jako że od dziecka marzyła o aktorstwie, w 2001 roku zaliczyła debiut w serialu "Lokatorzy"

Później grała epizodyczne role, aż nie otrzymała angażu, który zapewnił jej największą popularność. Była to rola Moniki Ochman w "M jak miłość".

Anna Wendzikowska w "M jak miłość"

Niestety, pomimo miłości do aktorstwa, Anna zrezygnowała z niego po narodzinach drugiego dziecka. Skupiła się na pokazywaniu się w telewizji - do 2022 roku była reporterką "Dzień Dobry TVN" i prowadziła program o filmach w  niszowym "TVN Fabuła".

Choć wszystko układało się dobrze, zeszły rok nie był dla niej łatwy. Anna oznajmiła, że w "TVN" była mobbingowana. Zaczęła utyskiwać, że walczy z depresją, a nawet miała myśli samobójcze. (O skakaniu z okna pisaliśmy TUTAJ).

Reklama

Czytaj też: Anna Wendzikowska w poruszający słowach pożegnała zmarłego tatę. "Serce mi pęka"

Anna Wendzikowska ma nowy plan na życie!

Jak to mówią "nowy rok, nowa ja". Bezrobotna Anna także "zakasała rękawy" i wskoczyła na... głęboką wodę. Poleciała na kolejne egzotyczne wakacje.

"Żyj tak, jak chcesz, nikomu z niczego się nie musisz tłumaczyć, niczego udowadniać... Twoje życie ma być spójne z twoim wnętrzem, a nie z otoczeniem" - zaczyna pod zdjęciem pięknej piaszczystej plaży, na której wyleguje się w białym stroju. 

Wendzikowska nareszcie szczęśliwa!

Anna przyznaje we wpisie na Instagramie, że za dużo czasu zajęło jej zastanawianie się nad tym, co naprawdę lubi i sprawia przyjemność. Określiła to pięknymi słowami: "co karmi moją duszę".

Teraz gdy dziennikarka już wie, czego chce, ma zamiar robić tego jak najwięcej. Poleciła innym, by też znaleźli swój sposób na codzienność i robili to, co kochają.

"Nareszcie żyję, jak chcę i jestem szczęśliwa! Zaryzykuję stwierdzenie, że jestem w punkcie, w którym dziękuję za wszystkie trudne wydarzenia ostatnich lat, bo to one doprowadziły mnie do tego miejsca i do tego pięknego stanu" - podsumowuje dziennikarka.

Czytaj też: Zagraniczne podróże, stylowe mieszkanie i drogi samochód. Skąd czerpie na to finanse Anna Wendzikowska?

Wendzikowska podzieliła fanów

Jak można się było spodziewać, jej słowa podzieliły fanów. Część zaczęła zastanawiać się, jak można pisać coś takiego, gdy ma się ogromne pieniądze na koncie, a zwykli ludzie żyją z miesiąca na miesiąc.

"Non stop całe życie na plaży. A kiedy pokażesz, jak gotujesz pomidorową? A może schabowe z kapustą?" - napisał złośliwie jeden z obserwatorów.

Zajęta wylegiwaniem się na plaży Anka nie znalazła jednak czasu, by zareagować na ten komentarz...

Czytaj też:

Anna Tatarska, następczyni Anny Wendzikowskiej w DDTVN pokazała ciążowy brzuszek. Poród już wkrótce?

Małgorzata Ohme zabrała głos w sprawie Wendzikowskiej. Wymownie skomentowała brak pracy!

Takie kobiety częściej osiągają sukces. Badania mówią jasno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama