Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Węgrowska ucieka przed seksaferą?

Iwona Węgrowska ostatnie miesiące spędziła głównie na tłumaczeniu się ze swojego udziału w tzw. seksaferze. Zmęczona całym zamieszaniem, postanowiła wyjechać z kraju...

Nazwisko Węgrowskiej zostało wplątane w słynną seksaferę w polskim show-biznesie, kiedy wyszło na jaw, że brała udział w jednym z seks wyjazdów, organizowanych przez córkę Jana Borysewicza.

Reklama

Iwona próbowała tłumaczyć się ze swojego pobytu w jednej luksusowych willi na południu Francji. W tym celu zorganizowała konferencję prasową, na której pojawiła się w żałobnym stroju. Potem podejmowała jeszcze kilka prób ratowania swojego wizerunku.

Ostatni jej "występ" to słynny wywiad w "Dzień Dobry TVN", w którym zalała się rzewnymi łzami. Jej wyjaśnienia nie przekonały jednak wszystkich. 

Celebrytka podjęła więc decyzję o opuszczeniu kraju, aby odpocząć od całego medialnego szumu. Oficjalnie pojechała do Stanów, aby oczywiście nagrać nowe piosenki z jakimś zagranicznym producentem. Nie omieszkała się tym pochwalić na swoim Facebooku.

"Kochani właśnie czekam w Londynie na kolejny lot. Jeszcze chwila i wsiadam na pokład samolotu do San Francisco. Już nie mogę się doczekać spotkania z producentami, trochę odpoczynku, ale wyjazd głównie w celach muzycznych :) Wracam za kilka tygodni" - poinformowała. 

Będziecie tęsknić?Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska | seksafera | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje