Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Warsaw Shore": Ewelina i Paweł wrócili do siebie! Znowu ją pobije?

Kolejny powrót kontrowersyjnej pary z programu "Warsaw Shore"! Czy Ewelina nie boi się, że Paweł znowu podniesie na nią rękę?

Ich związek był naprawdę burzliwy! Początkowo opowiadali wszystkim o swojej wielkiej miłości, aby potem niemal pobić się na oczach tysięcy widzów programu "Warsaw Shore".

Reklama

Przypomnijmy, że Paweł Cattaneo, który rozbiera się teraz przed kobietami razem z byłym Edzi Herbuś, opuścił kontrowersyjny program w atmosferze skandalu. Podczas jednej z zakrapianych imprez striptizer wpadł ponoć w taki gniew, że podniósł rękę na swoją ukochaną. Władze stacji MTV postanowiły wydalić go z programu. Swoją decyzję argumentowały tym, iż Paweł zagraża zdrowiu i życiu pozostałych mieszkańców imprezowego domu.

Cattaneo spotkał się również z niechęcią ze strony swoich kompanów "od wódki". Uczestnicy "Warsaw Shore" nie kryli swojej złości i niemal wszyscy stanęli po stronie pokrzywdzonej "Ewędliny". Niestety, dobre rady jej koleżanek nie przyniosły rezultatów. Okazuje się bowiem, że Ewelina postanowiła dać swojemu byłemu ukochanemu jeszcze jedną szansę.

Dowodem na to jest ich wspólne zdjęcie, które Paweł opublikował niedawno na swoim Facebooku. Oprócz tego wątpliwy celebryta chwali się również, że zajął się dietą i ćwiczeniami "jego" Eweliny, aby znowu mogła chwalić się smukłą sylwetką. Dodajmy, że w pierwszym sezonie kontrowersyjnego show dziewczyna, mówiąc delikatnie, tu i ówdzie miała "kilka" kilogramów za dużo.

Myślicie, że ten związek ma jakikolwiek sens? A może to kolejne zagranie "pod publiczkę" ze strony aspirujących do miana celebrytów osób?

(Veedo/x-news)

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Cattaneo | Ewelina z Warsaw Shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje