Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Walka o życie Jacka Rozenka trwa! Jest komentarz koleżanki z produkcji!

Dwa miesiące temu media zszokowała wiadomość na temat zdrowia Jacka Rozenka (50 l.) Aktor doznał poważnego udaru mózgu i jego życie było zagrożone. Teraz do sieci trafiły zdjęcia aktora. Zobacz, w jakiej jest formie!

Życie aktora w ostatnich miesiącach było zagrożone. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan doznał poważnego udaru mózgu, wskutek czego musiał poruszać się na wózku inwalidzkim.

W trudnych chwilach aktor mógł liczyć na wsparcie rodziny oraz bliskich znajomych. Na szczęście aktor jest na tyle zdeterminowany, by w pełni odzyskać siły -  po wyjściu ze szpitala od razu poddał się intensywnej rehabilitacji w Centrum Opieki i Rehabilitacji "Leśna polana", który uznaje się za najlepszy ośrodek w Polsce.

Dużą dawkę motywacji dostarczyli Jackowi jego serialowi koledzy z produkcji "Barwy szczęścia", którzy odwiedzili aktorka i wręczyli mu własnoręcznie wykonany plakat, na którym widniało hasło "Jacku, zbieraj się, czekamy na planie!"

To właśnie za pośrednictwem portali społecznościowych koleżanka Jacka z serialu "Barwy Szczęścia, Adrianna Biedrzyńska, opublikowała najnowsze zdjęcia aktora, na których widać go podczas rehabilitacji. 

"Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy" - pisze na Instagramie aktorka.

Najnowsze zdjęcia pokazują, że Jacek Rozenek wraca do zdrowia i już niedługo osiągnie formę porównywalną do tej sprzed choroby. Trzymamy kciuki, żeby rehabilitacja przyniosła szybkie efekty!    

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje