Reklama
Reklama

Waldek z Rolnika zdradził plany wobec Doroty. Nie ma mowy o zaręczynach

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie spieszy się z oświadczynami. Jego związek z Dorotą trwa już ponad pół roku, a na palcu ukochanej rolnika ciągle nie widać zaręczynowego pierścionka. Fani dopytują, o co chodzi. Wszystko się wyjaśniło.

Waldemar z Rolnik szuka żony związał się z Dorotą

Waldemar z "Rolnik szuka żony" był najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem 10 edycji randkowego show. Najpierw próbował związać się z Ewą, a kiedy im nie wyszło, nawiązał kontakt z kandydatką, którą wcześniej pożegnał. Chodzi o Dorotę. To z nią pokazał się w finale programu. Widzowie byli zdziwieni, że Dorota dała mu drugą szansę.

Reklama

Waldemar Gilas był posądzany przez widzów o nieszczere intencje wobec Doroty. Podejrzewali, że związał się z nią, bo za wszelką cenę chciał pokazać, że jest dobrym partnerem. Myśleli, że ten związek bardzo szybko się rozpadnie. Waldek tłumaczył, że chce budować relację z Dorotą. Dlaczego jeszcze się jej nie oświadczył?

"Rolnik szuka żony 10". Waldemar jeszcze się nie oświadczył

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" chce sprawdzić Dorotę, nim podejmie decyzję. W najnowszym wywiadzie opowiedział, jaki ma plan.

"Już szykuję pokój dla mojego syna i syna Dorotki. Wymieniam meble i urządzam. Dorotka przeprowadzi się do mnie po 20 czerwca. Takie mamy plany, mam nadzieję, że nie ulgną one zmianie" - mówi rolnik w rozmowie z "Faktem".

"Rolnik szuka żony 10". Waldemar chce przetestować Dorotę

Otwarcie mówi, że czeka z oświadczynami. Chce najpierw przekonać się, jak dogadują się z Dorotą w życiu codziennym. Do tej pory spotykali się w weekendy i spędzili wspólnie ferie, ale nie wiadomo, jak codzienne obowiązki i praca wpłyną na ich relację.

"Jeszcze nie ma daty ślubu ani pierścionka. Najpierw zamieszkamy razem. To będzie pewnego rodzaju sprawdzian, po którym okaże się, czy będzie pierścionek" - mówi Waldek w rozmowie z "Faktem".

Waldemar jest przekonany, że codzienność zweryfikuje jego związek z Dorotą.

"Do tej pory wyczekiwaliśmy naszych spotkań, była ekscytacja, a teraz czeka nas wspólne życie na co dzień. To weryfikuje pewne rzeczy" - podsumowuje Waldek.

Co sądzicie o jego pomyśle?

Zobacz też:

Waldek i Dorota podjęli decyzję. Uczestnicy "Rolnika" podali datę

Waldemar z "Rolnika" niespodziewanie wrócił konfliktu z dawną partnerką. Takie słowa na pewno jej nie zachwycą

Rywalizowały o Waldemara w "Rolniku", a teraz takie wieści. Zaskakujący komentarz Doroty

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy