Reklama
Reklama

W takim stanie Mucha wyszła z premiery u Vegi. Nie była w stanie iść w szpilkach

Anna Mucha (42 l.) na premierze nowego filmu Patryka Vegi wyglądała niezwykle elegancko. Z imprezy wyszła mocno odmieniona. Zobaczcie...

Patryk Vega tym razem postanowił nakręcić film autobiograficzny, który nazwał "Niewidzialna wojna". W reżysera wcielił się Rafał Zawierucha, a w jego matkę - Anna Mucha. Aktorka w rozmowie z nami zdradziła, że trochę bała się tej roli...

"Ciąży na mnie olbrzymia odpowiedzialność, bo wzięłam na siebie duży ciężar. To zupełnie inna rola od tych, które do tej pory grałam. Pani matka jest niezwykle ciepłym, cudownym i akceptującym człowiekiem. Chciałam, żeby to biło z mojej postaci. Poza tym to rodzaj hołdu, który Patryk składa swojej mamie, a ja starałam się tego nie spieprzyć" - powiedziała nam Mucha.

Reklama

"Niewidzialna wojna". Anna Mucha przyszła w szpilkach, wyszła w kapciach

Na uroczystej premierze Anna Mucha brylowała ze swoim partnerem Jakubem Wonsem i była jedną z najbardziej obleganych gwiazd przez fotoreporterów i dziennikarzy. Uwagę zwracał jej elegancki look - czarna kreacja z dekoltem i rozcięciami. Do tego wysokie szpilki i zabawna torebka w kształcie radioodbiornika.

Gdy zgasły światła i całe zamieszanie nieco przycichło, aktorka zrzuciła niewygodne buty i wbiła się w hotelowe kapcie. Paparazzi sfotografowali ją, jak zmęczona i "potargana" kieruje się z partnerem do wyjścia. Dla Ani był to niezwykle intensywny wieczór.

Zobacz też:

Anna Mucha ocenia pracę z Patrykiem Vegą

Aktor Patryka Vegi zatrzymany

Iga Świątek po tym niedyskretnym pytaniu zakończyła wywiad w TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy