Reklama
Reklama

Aktor Patryka Vegi zatrzymany. Był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się... w saunie

Grzegorz B. był poszukiwany listem gończym od lipca 2021 roku. Aktor i scenarzysta filmów Patryka Vegi był ścigany m.in. w związku z podejrzeniem o handel narkotykami czy nielegalne posiadanie broni. Funkcjonariusze CBŚP znaleźli mężczyznę w... skrytce w saunie. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Grzegorz B. był poszukiwany listem gończym od lipca 2021 roku, a następnie na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez Sąd Okręgowy w Katowicach w marcu 2022 roku.

O jego problemach z prawem zrobiło się głośno na początku ubiegłego roku. Od tamtej pory poszukiwany zmieniał miejsca przebywania, jak podaje Interii rzeczniczka CBŚP podinsp. Iwona Jurkiewicz.

Mężczyzna był ścigany w związku z podejrzeniem o handel narkotykami, podżeganie do pobicia, płatną protekcję, nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz udaremnienie postępowania egzekucyjnego, jak czytamy na stronie policja.pl.

Reklama

Śledztwo nadzorował Śląski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Katowicach. Okoliczności jego zatrzymania nadają się praktycznie na osobny scenariusz filmu...

Grzegorz B. został zatrzymany w saunie

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Grzegorza B. w... specjalnej skrytce w saunie. Podczas przeszukiwania prywatnego domu funkcjonariusze odkryli tajemniczą wnękę w siedzisku. 

Po zdjęciu drewnianej zasłony, znaleźli ukrywającego się tam mężczyznę

Według nieoficjalnych ustaleń Grzegorz B. był w przeszłości współpracownikiem znanego reżysera Patryka Vegi. Napisał scenariusz do filmu "Pętla" i grał w takich produkcjach, jak "Bad Boy" czy "Polityka".

Za zarzucane czyny, w tym ukrywanie się przed organami ścigania, grozi mu do 15 lat więzienia.

Zobacz też:

Powstanie film o Putinie. Za kamerą stanie polski reżyser!

Tak teraz żyje Kraśko: rezygnacja z wakacji, remont. Będzie jeszcze szefem?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel RAZEM na rozpoczęciu roku szkolnego. Miny mówią wszystko!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy