Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

W dzieciństwie przeżyli prawdziwą tragedię!

Dzisiaj są sławni, podziwiani i bardzo bogaci, ale ich życie nie zawsze było usłane różami. Poznajcie smutne historie gwiazd, które w młodości były świadkami naprawdę traumatycznych wydarzeń...

Zdobywczyni Oscara, Charlize Theron przeżyła w młodości prawdziwy rodzinny dramat. Jej mama w akcie samoobrony zabiła swojego męża. Kobieta była przez lata bita i nękana. Aktorka nie chce dzisiaj wracać do tamtych wydarzeń. W jej zeznaniu znalazł się jednak przebieg całej rodzinnej tragedii państwa Theron'ów:

Reklama

"Moja mama poprosiła tatę o klucz. Słyszałam, że był wobec niej agresywny. Słyszałam także, jak brat mojego ojca, Danie, pyta: 'Dlaczego pozwalasz jej gadać?'. Ktoś uderzył w drzwi. Powiedziałam mamie, że to tata i że się go boję. Mama otworzyła. Słyszałam, jak się kłócili.Tata groził, że nas zastrzeli. Mama bała się, że on naprawdę to zrobi. Później usłyszałam strzały. Nie wiem, ile ich było. Potem moja mama histerycznie krzyczała. Siedziała w kącie sypialni. Podbiegłam do niej pytając: 'Co się stało?'. Płakała. Powiedziała: 'Charlize, ja ich zastrzeliłam. Zastrzeliłam ich!' Mogę tylko powiedzieć, że mama nie piła alkoholu. Ani kropli. Była całkowicie trzeźwa".

Dowiedz się więcej na temat: Trauma | smutek | tragedia | gwiazdy | katastrofy | choroby

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje