Reklama
Reklama

Viola Kołakowska nie jest już koronasceptyczką?! Najnowszy wpis mówi wiele

Viola Kołakowska w dobie pandemii koronawirusa zyskała rozgłos, dzięki swoim niezbyt mądrym poglądom. Partnerka Tomasza Karolaka nie wierzyła w koronawirusa i była przeciwna szczepieniom. Najnowszy wpis daje jednak do myślenia. Czyżby zmieniła zdanie?

Viola Kołakowska stała się znana głównie dzięki zażyłej relacji z Tomaszem Karolakiem (sprawdź!). Celebrytka zagrała także kilka epizodycznych ról w serialach. 

Jednak dopiero w dobie pandemii koronawirusa Viola zyskała sławę. Celebrytka rozgłos zawdzięcza głupawym teoriom, jakoby koronawirus nie istniał, a szczepionki przeciwko zarazie, miałyby być groźnie dla ludzi. 

Kołakowska nie szczędziła krytyki znanym osobom, które decydowały się publicznie pokazać, jak ciężko przechodziły chorobę. Najmocniej dostało się chyba Andrzejowi Piasecznemu, który na początku roku opublikował poruszający filmik ze szpitala. Będącemu pod tlenem muzykowi, miłość Karolka zarzuciła kłamstwo. 

Reklama

Kilka dni temu Viola skrytykowała także przyjęcie przez Krystynę Jandę trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19.

Viola Kołakowska nie jest już koronasceptyczką?

Najnowszy post Kołakowskiej, opublikowany na Instagramie wzbudził sensację. Krytykująca innych celebrytka zachęca obserwatorów do tego, by dali sobie zgodę na...popełnianie błędów!

Myślicie, że w swoim poście Viola miała na myśli siebie?

Andrzej Duda odznaczył paraolimpijczyków! Są zdjęcia 

Koniec antyszczepionkowych treści! Jest reakcja 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Produkcja nie znosi Sylwii Bomby, bo gwiazdorzy? Uczestniczka zabrała głos

Oliwia Bieniuk skarży się na kontuzję! Co z dalszym udziałem w programie?

Meghan Markle i Książę Harry ukryli to w Nowym Jorku!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Kołakowska | koronawirus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy