Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Victoria nominowana do "modowego Oscara"

Wprawdzie z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już za sobą. Posh Spice zajęła sie projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie.

W tym roku Victoria po raz pierwszy została nominowana do Bristish Fashion Awards - brytyjskich "Oscarów mody".

Reklama

To wielkie święto dla dość młodej na rynku marki Beckham. Jej kolekcja nominowana jest do British Fashion Awards 2010 w kategorii Designer Brand obok takich domów mody jak Burberry, Mulberry i Pringle. To dowód na to, jak poważnie traktowane są jej przedsięwzięcia w świecie mody.

36-letnia Victoria Beckham zainaugurowała swoją markę odzieżową dwa lata temu w Nowym Jorku. Natychmiastowy rozgłos zyskała, dzięki rzeszy znanych kobiet, które od razu przekonały się do jej dobrze skrojonych sukienek - znaku rozpoznawczego.

Nie było takiej uroczystości, na której choć jedna gwiazda nie wystąpiłaby w kreacji od Beckham. Na czerwonym dywanie prezentowały je m.in. Drew Barrymore, Madonna, Jennifer Hudson, Mary J. Blige, Demi Moore, Nicole Scherzinger, Blake Lively, Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Heidi Klum, Cameron Diaz, Brooke Shields i Leighton Meester.

Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje