Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Victoria: Ćwiczę siedem dni w tygodniu

Dieta, super-kosmetyki, a może bardziej sekretne sposoby? Victoria Beckham powiedziała wprost, co stoi za jej wychudzoną sylwetką.

Ex-Spice Girl uczęszcza na siłownię 7 dni w tygodniu! "Nie chcę polegać na retuszu" - tłumaczy 35-letnia Victoria, która wystąpiła w grudniowej sesji dla brytyjskiej edycji "Harper's Bazaar".

Reklama

Trudno uwierzyć, że "Posh" Spice nie jest zwolenniczką Photoshopa zwłaszcza patrząc na doskonałe zdjęcia reklamujące bieliznę Emporio Armani, na których wystąpiła wraz ze swym nie mniej sławnym mężem - piłkarzem Davidem Beckhamem.

"Chciałam spojrzeć na te zdjęcia za 20 lat i móc powiedzieć: Wow, po urodzeniu trójki dzieci, nie wyglądałam źle" - powiedziała oddana ćwiczeniom na siłowni gwiazda.

Pomimo dyscypliny w kwestii treningów, nie wszystkie części ciała Victorii są wynikiem jej pracowitości. Jak podaje "US magazine", niektórzy z jej znajomych podali do wiadomości mediów, że trzykrotnie przechodziła operację biustu. Co więcej jedna z jej przyjaciółek stwierdziła, że Victoria "nie jest najpewniejszą na świecie osobą". Może stąd tak poważne traktowanie dbania o wygląd.

Zobacz również: Beckham ma anoreksję?!

Anorektyczki w show-biznesie (zdjęcia)

Dowiedz się więcej na temat: anoreksja | David, Victoria Beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje