Reklama

Reklama

Reklama

Victoria Beckham niepożądana?

Victoria Beckham (33 l.) jest w USA dopiero od kilku miesięcy, a już zaczyna stwarzać problemy. Według doniesień prasowych, Posh Spice jest niepożądanym klientem w sklepie Barneys New York w Beverly Hills.

Biorąc pod uwagę miłość gwiazdy do zakupów i wielkość sum pieniędzy, jakie Victoria jest gotowa wydać podczas codziennej sklepowej bieganiny, na usta ciśnie się właściwie tylko jedno podstawowe pytanie: któż przy zdrowych zmysłach odmówiłby jej wstępu do swojego sklepu?

Okazuje się, że Posh jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o ubiory i wszystkie jej zakupy muszą być poddane specjalnym przeróbkom jeszcze w sklepie, by pasowały na nią idealnie.

"Kupuje ogromne ilości ubrań, ale wymaga by wszystkie były specjalnie przerobione. Później zwraca całe tony zakupów a sklep nie może wystawić ubrań poddanych przeróbkom ponownie na sprzedaż" - zdradziło prasie źródło bliskie gwieździe.

Reklama

Oczywiście Barneys wszystkiemu zaprzecza: "Pierwsze słyszę!" - powiedział prasie przedstawiciel prasowy sklepu. Tymczasem odrodzone Spice Girls są tak popularne, że nawet Tom Cruise (45 l.) nie może dostać biletu na ich koncert.

Aktor złożył podobno specjalną prośbę do Victorii, która mu odmówiła. "Zadzwoniłem do Victorii, a ona przeprosiła mnie i powiedziała, że wszystkie bilety są już wyprzedane" - powiedział prasie Cruise.

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | David Beckham

Reklama

Reklama

Reklama