Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Vanessa Paradis i Johnny Depp: Rozstali się przez jego matkę. Nienawidziła jej!

Choć Vanessa Paradis (42 l.) i Johnny Depp (51 l.) byli parą 14 lat, nie wzięli ślubu. Nie zgadzała się na to matka aktora.

Dopiero teraz wyszło na jaw, że powodem rozstania pary był konflikt pomiędzy Francuzką a jej przyszłą teściową Betty Sue Palmer.
Z tego też powodu w 2012 r. para zdecydowała się rozstać. Rąbka tajemnicy uchyliła właśnie osoba z rodziny aktora.

Reklama

- Nikt z nas nie lubił Vanessy. Jest straszna. Mama Johnny’ego nigdy nie powiedziała jej tego w twarz. Była dla Vanessy kulturalna i znosiła jej humory, ale przy pozostałych członkach rodziny już się nie krępowała powiedzieć, co tak naprawdę o niej myśli - zdradza informator.

Depp przez lata był rozdarty pomiędzy partnerką a matką, która zawsze była dla niego ideałem kobiety.

Gdy miał 15 lat, jego rodzice rozwiedli się. Rodzeństwo rozeszło się po świecie, ale on, jako najmłodszy, został przy mamie  i długo do niej wracał.

Jej imię, wpisane zresztą w kontur serca, kazał sobie wytatuować na lewym ramieniu.

- To najważniejsza osoba w moim życiu. Dałbym się za nią poćwiartować. Pożarłbym każdego, kto skrzywdziłby moją rodzinę, przyjaciela albo inną osobę, którą kocham - wyznał.

Gdy tylko zaczął godziwie zarabiać, wymógł na matce, by porzuciła pracę. To on ją finansuje, aby odwdzięczyć się jej za lata, gdy sama go wychowywała. Atmosfera niechęci pomiędzy kobietami, które kochał, w pewnym momencie stała się nie do wytrzymania. Mając do wyboru matkę i Vanessę, wybrał Betty Sue.

W 2011 r. na planie poznał Amber Heard. Od razu wpadła mu w oko. Gdy okazało się, że świetnie dogaduje się z jego dziećmi, a przede wszystkim została zaakceptowana przez matkę, nie miał już wątpliwości. Ślub jest na to najlepszym dowodem.

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje