Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Urbańska zagra z Niną Andrycz

Teatr Studio Buffo przygotowuje musical o Poli Negri. W głównej roli wystąpi Natasza Urbańska, której w jednej ze scen towarzyszyć będzie... Nina Andrycz. "Zapowiada się rewolucja, to będzie coś fantastycznego " - zapowiada tancerka.

"Wszystkie projekcje trójwymiarowe, które będą tłem do tego spektaklu, już są gotowe. Teraz nagrywamy żywych aktorów, którzy będą wpleceni w ten animowany świat. Zapowiada się rewolucja. To będzie coś fantastycznego i tego nie da się wytłumaczyć słowami, trzeba to samemu zobaczyć. Planujemy niebawem krótką prezentację tego, co chcemy zaproponować" - powiedziała PAP Life Natasza Urbańska.

Reklama

Aktorka zdradziła, że w musicalu zagra także wielka dama polskiej sceny - 95- letnia Nina Andrycz.

"Będę miała wspólną scenę z panią Andrycz, która zagra Sarę Bernhardt. Ta scena nawiązuje trochę do naszych relacji. Pola Negri, gdy była początkującą aktorką, poszła do gwiazdy, którą była Sarah Bernhardt i ona radziła jej jak ma grać i jaką być, żeby zaistnieć i odnieść sukces" - opowiadała Urbańska, która prywatnie także korzysta z rad doświadczonej artystki.

"Miałam kiedyś podobną sytuację z panią Niną Andrycz. Zaprosiliśmy ją kiedyś na spektakl i później, przy lampce wina, działo się dokładnie to samo, co w naszym musicalu. Pani Nina mówiła mi, co mam robić, jak wyglądać, jak śpiewać, co zrobić, żeby było jeszcze lepiej" - wyznała Urbańska.

Dodała, że to spotkanie było dla niej szczególne, bowiem artystka bardzo ją doceniła...

"Najpiękniejszym momentem było to, że do liściku dołączonego do biżuterii, którą mi podarowała, było napisane: 'Mianuję cię na gwiazdę. Nina Andrycz'. To jest wielki zaszczyt, dostać takie wyróżnienie od wielkiej aktorki, królowej sceny..." - powiedziała Natasza.

Reżyserem musicalu o Poli Negri będzie Janusz Józefowicz.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nina Andrycz | Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »