Reklama

Reklama

Ukochany rozwodzi się dla Młynarskiej!

Niedawno nowy facet Agaty Młynarskiej (47 l.) poprosił ją rękę. Zanim jednak dojdzie do ślubu, biznesmen musi najpierw... przeprowadzić rozwód.

Ostatni rok był dla dziennikarki naprawdę przełomowy i obfitujący w liczne zmiany. Kilka miesięcy temu Agata rzuciła Polsat i Ninę Terentiew i wróciła na stare śmieci do TVP.

Od dłuższego czasu jest także szaleńczo zakochana w niejakim Przemysławie Schmidcie, bogatym prawniku i doradcy medialnym.

Mężczyzna niedawno padł na kolana i poprosił ją rękę. Para już podobno planuje ślub. Lecz zanim do tego dojdzie, Schmidt musi uporać się ze swoją przeszłością.

Reklama

Jak się okazuje, Młynarska chwaląc się publicznie swoim szczęściem zapomniała wspomnieć o maleńkim drobiazgu, że jej nowy ukochany jest żonaty!

"Jego małżeństwo od dawna istniało jedynie na papierze. Zanim poznał dziennikarkę, od wielu miesięcy nie mieszkał już z żoną. Jako człowiek bardzo zabiegany nie myślał o tym, aby rozwiązać w końcu swoje małżeństwo. Wszystko się zmieniło, gdy w jego życiu pojawiła się Agata" - donosi "Fakt".

Życzymy powodzenia na rozprawie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska | ślub | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama