Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kto wygrał finałowy odcinek?

To był niezapomniany odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy udowodnili, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Były owacje na stojąco, łzy wzruszenia i deklaracje o tęsknocie za wspaniałą przygodą, jaką był udział w programie.

Odcinek rozpoczął się od występu finalistów, którzy wcielili się w członkinie zespołu Sister Sledge i wykonali wielki hit "We Are Family" (posłuchaj przeboju!).

Reklama

Potem przyszedł czas na pierwszy występ finałowy. - Nagle się okazało, że to nie jest tylko król disco, tylko facet, który odnajdzie się w każdym stylu muzycznym - podsumowała udział Czadomana w programie Elżbieta Romanowska.

Wokalista wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera i wykonał "Jest taki samotny dom" (sprawdź!). Otrzymał od jurorów owacje na stojąco, Adam Strycharczuk wszedł nawet na jurorski stół. - Spokojnie mógłbyś zastąpić Cugowskiego. Dziękuję - orzekła krótko Małgorzata Walewska.

O kolejnej uczestniczce Marcie Gałuszewskiej Elżbieta Romanowska mówiła tak: - Ma taki ogrom talentu i taką świadomość siebie, że myślę, że na polskiej scenie muzycznej jeszcze naprawdę dużo namiesza.

Marta wybrała Dua Lipę w utworze "Don’t Start Now" (sprawdź!). - Gratuluję ci ogromnie wszystkich występów w tym programie i zostanę twoim fanem już na zawsze - chwalił wokalistkę Kacper Kuszewski.

Wreszcie na scenie pojawił się pierwszy duet - Karol Dziuba i Maurycy Popiel. Wcielili się w hiszpański duet wokalny Baccara i zaśpiewali piosenkę "Yes Sir I Can Boogie" (sprawdź!). Obaj uczestnicy otrzymali nagrody specjalne. Karol odebrał z rąk Małgorzaty Walewskiej statuetkę w postaci kamery.

- Bardzo dziękuję szanownemu jury za tę piękną przygodę. Jest to dla mnie niezwykłe doświadczenie i przyjemność móc się z wami tutaj spotkać - powiedział.

Natomiast Maurycemu przypadł w udziale pióropusz wręczony przez Katarzynę Skrzynecką. - Nie wiem, jak ja dzisiaj w nim zasnę, ale będę próbował na pewno - żartował Maurycy i dodał: - Chciałem podziękować za możliwość wzięcia udziału w programie i poznania tych wszystkich wspaniałych ludzi, którzy go tworzą. I na pewno za wszystkimi będę tęsknił. Dziękuję pięknie.

Następnie Gosia Andrzejewicz przeistoczyła się w Adele. - Ten program mnie nauczył tego, że powinnam bardziej w siebie wierzyć. (...) Czuję, że się tutaj rozwinęłam i to była najlepsza przygoda w moim życiu - mówiła ze ściśniętym gardłem przed występem.

Piosenkarka wybrała postać Adele i utwór "Set Fire To The Rain" (posłuchaj!). - Życzę ci, żeby twoja następna piosenka była piosenką Bonda, bo to jest zadanie na miarę twojego talentu - stwierdził Kacper Kuszewski. - Cudowne zwiększenie całej twojej przepięknej pracy (...) Wszystko już udowodniłaś - powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Z kolei Filip Gurłacz swój udział w programie ocenił tak: - To była jedna z fajniejszych przygód zawodowych, jakie przeżyłem.

W finałowym odcinku wcielił się w Stinga i zaśpiewał hit "Fragile" (posłuchaj!). - Utwór "Fragile" jest taki jak ty. Utwór subtelny, ale z ogromną mocą i siłą. I ty jesteś też takim człowiekiem, takim aktorem. Subtelnym, ale z taką siłą, z takim ogromnym artystycznym zawodowym powerem - mówiła Kasia Skrzynecka.

Natalia Avelon i Kamila Boruta przeistoczyły się w Kayah i Viki Gabor w utworze "Ramię w ramię" (posłuchaj!). Natalii Avelon otrzymała z rąk Kacpra Kuszewskiego laseczkę, która "może służyć też do usuwania wszelkich przeszkód na ścieżce do kariery" - mówił juror.

- Z całego serca dziękuję za wszystko - podsumowała Natalia. - Dzięki temu programowi przyjechałam do Polski.

Kamili Borucie nagrodę - kapelusz - wręczył Adam Strycharczuk. - To były prawdziwe narodziny gwiazdy - stwierdził. A Kamila dziękowała: - Przy tym programie pracują najlepsi z najlepszych, to są ludzie z ogromną pasją. Doceniajmy ich, bo wkładają w to całe swoje serce. Czuję się zaszczycona, że mogłam wziąć udział w tym programie i być częścią tej grupy.

Laureatką Żelaznej Twojej Twarzy została Marta Gałuszewska. - To jest zaszczyt być tutaj z wami i uczyć się od was - mówiła. - Dziękuję bardzo za zaproszenie.

Trzecie miejsce i Brązowa Twoja Twarz przypadła Gosi Andrzejewicz.

- Chciałam podziękować wspaniałym uczestnikom. Naprawdę to była prawdziwa przyjemność z wami śpiewać i się przyjaźnić. Dziękuję również szanownemu jury. Będę tęsknić za wami wszystkimi - powiedziała.

Na placu boju zostali już tylko Filip Gurłacz i Czadoman, czyli Paweł Dudek. Laureatem Złotej Twojej Twarzy został Czadoman, Srebrnej - Filip.

- Bardzo mi się podobało. Bardzo jestem smutny, że kończymy. Będziecie pięknym wspomnieniem nie na lata, będziecie pięknym wspomnieniem do końca życia - powiedział wzruszająco Filip.

A z ust zwycięzcy usłyszeliśmy: - Szanowni Państwo, nie muszę mówić, że jestem zaszczycony, bo chyba to po mnie widać. Kiedyś napisałem taki wiersz, że człowiek tworzy się nie tylko z ciała i duszy, ale i z chwil. Cieszę się, że tworzą mnie takie chwile jak ta - podkreślił.

Czek na 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji Rak’n’Roll.

W programie nagrodę odebrała też zwyciężczyni wiosennej akcji #Twoja Twarz Challenge, Daria Waleriańczyk. Jej internetowe wcielenie w Amy Winehouse zdobyło największe uznanie, a ona sama z rąk prowadzących odebrała Cyfrową Twoją Twarz.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »