Reklama
Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karolina Pisarek ponownie oskarża Michała Wiśniewskiego. "Widzi we wszystkim to, co może dla siebie zdobyć"

Karolina Pisarek, uczestniczka 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wyznała jakiś czas temu, że Michał Wiśniewski źle się o niej wypowiadał poza kamerami. Chociaż na wizji zapewniał, że ją wspiera, to poza programem miał być zupełnie inny. Wokalista skomentował te oskarżenia i zaprzeczył, żeby taka sytuacja miała miejsce. W piątek po finałowym odcinku, modelka ponownie nazwała go "dwulicowym".

Karolina Pisarek oskarża Michała Wiśniewskiego

Karolina Pisarek, uczestniczka 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", musiała zmierzyć się z hejtem, który wylał się na nią po jej występach w programie. Według internautów modelka fatalnie śpiewała i nie powinna znaleźć się w show. Michał Wiśniewski apelowali na wizji, by nie krytykować umiejętności Pisarek, ponieważ to program rozrywkowy, a nie talent show. 

Nieoczekiwanie Karolina Pisarek powiedziała nam, że jej "idol z dzieciństwa ma tak naprawdę dwie twarze. Przed kamerą Michał jest totalnie inny niż na backstage'u. Gdy kamery idą w dół, robi się całkiem inna bajka". "Jestem w stanie znieść każdą krytykę i możesz to do mnie powiedzieć" - wyznała modelka.

Reklama

Michał Wiśniewski zaprzecza wersji Pisarek

Sytuację skomentował Michał Wiśniewski i zaprzeczył, że krytykował Pisarek poza kamerami. Co więcej dodał, że kompletnie nie rozumie tej sytuacji i chyba jego kosztem Karolina chce podbić swoją popularność. Teraz modelka ponownie wypowiedziała się i wciąż utrzymuje wersję, że "niepochlebnie wypowiadał się do publiczności i innych uczestników" na jej temat.

Nie chciała jednak podać, co dokładnie mówił Michał. "To chyba nie powinno z moich słów paść. Powinien to powiedzieć ktoś, kto to słyszał i mi powiedział. Wiele osób słyszało wiele rzeczy, zresztą później ja sama słyszałam" - skomentowała w rozmowie z nami Pisarek.

Karolina Pisarek w mocnych słowach o Wiśniewskim

Na pytanie, czy chciałaby współpracować z Michałem Wiśniewskim, odpowiedziała, że ponieważ te niepochlebne komentarze słyszała jej mama, narzeczony i wszyscy uczestnicy, to raczej nie. Nasz redaktor dopytywał, co gdyby nie wydarzyła się taka sytuacja. Pisarek szybko ucięła temat: "to pewnie bym nie wiedziała, że jest dwulicowy". 

"Słyszeć 'zobaczymy, jak jej ten uśmiech zniknie z twarzy w następnym odcinku' nie jest fajnie" - zakończyła Karolina Pisarek. 

Wierzycie w jej opowieść?

Cały materiał wideo możecie zobaczyć poniżej.

***

Zobacz także:

Eurowizja 2022: Artur Orzech demaskuje Sierockiego. "Martin to gitara!"

Sylwia Bomba "przeprasza ludzi", że tak teraz wygląda. Pozuje w samej bieliźnie i chwali się metamorfozą

Eurowizja 2022: Jacek Kurski tuż po półfinale zwrócił się do Ochmana! Prezes TVP podał prawdziwe wyniki!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy