Reklama
Reklama

TVN pilnie przekazał zaskakujące wieści. Gwiazdy stracą pracę. To koniec popularnego programu

Ta nowina gruchnęła, jak grom z jasnego nieba. "MasterChef Junior" znika z anteny TVN. W zamian ma się pojawić zupełnie nowy program. Jednak jurorzy talent show dla gotujących dzieci muszą poszukać sobie nowej pracy.

Program "MasterChef Junior" był obecny na antenie TVN od 2016 roku. Uczestnikami programu były dzieci od 8 do 13 lat. Pierwszymi jurorami formatu byli Michel MoranAnia Starmach i Mateusz Gessler. Po sześciu sezonach, z programem pożegnał się krewny Magdy Gessler, a jego miejsce zajął Tomasz Jakubiak.

"MasterChef Junior" znika z anteny TVN

To już jednak przeszłość. Jak podaje serwis Wirtualne Media stacja TVN definitywnie zadecydowała, że we wiosennej ramówce nie ma miejsca dla "MasterChef Junior". 

Reklama

Nie wiadomo, czy program będzie realizowany w kolejnych latach. TVN Warner Bros. Discovery nie komentuje sprawy.

Będzie nowa odsłona MasterChefa. Dla kogo?

Jedno jest pewne, stacja nie zamierza żegnać się totalnie z formatem "MasterChef". Na przełomie 2023 i 2024 r. rozpocznie się emisja programu skierowanego do nastolatków. W talent-show rywalizować będzie młodzież w wieku od 13 do 17 lat.

Zapadła decyzja o inwestycji w ramówkę w styczniu i lutym. Wtedy pojawią się programy "Zacznijmy odNowa" i "MasterChef" dla nastolatków- informowała dyrektor programowa TVN, Lidia Kazen.

Zobacz też:

Gorąco na planie "Dzień dobry TVN". Skórzyński zaliczył wpadkę, a Drzyzga skarciła go jak uczniaka

Tak wyglądali Wellman i Prokop, gdy zaczynali pracę w TVN. Nostalgiczny wpis stacji

Złe wieści dla fanów W11. Zdenerwowany Wątroba nie pozostawił złudzeń

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Masterchef Junior | TVN SA | Anna Starmach | Michel Moran
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy