Reklama
Reklama

Trojanowska nagle pokazała się ludziom w Poznaniu. Potem się zaczęło

Na głowie Izabeli Trojanowskiej wielkie zmiany, które poruszyły przyzwyczajonych do krótkich prostych włosów gwiazdy fanów. Tym razem piosenkarka pokazała się przed koncertem w Poznaniu zupełnie odmieniona. Co za metamorfoza Trojanowskiej.

Izabelę Trojanowską (sprawdź!) fani muzyki znają z takich przebojów jak: 'Wszystko czego dziś chcę" oraz "Pieśń o cegle". Natomiast znawcy telenowel z pewnością zapamiętają jej kultową wręcz rolę Moniki w "Klanie".

Na przestrzeni lat Trojanowska lubiła zaskakiwać swoich fanów licznymi metamorfozami oraz odważnymi kreacjami, jedno pozostawało jednak niezmienne... krótkie proste włosy gwiazdy. Aż do teraz. 

Reklama

Izabela Trojanowska poruszyła fanów nową metamorfozą

Na Instagramie Izabeli Trojanowskiej pojawił się nowy krótki filmik, w którym gwiazda zachęca do udziału w zbiórkach WOŚP i zaprasza na swój koncert w Poznaniu. Wierni fani piosenkarki zwrócili jednak uwagę na coś zupełnie innego. Trojanowska przeszła zupełną metamorfozę i ma nową fryzurę. 

Gwiazda pokazała się swoim fanom w dłuższych, lekko podkręconych włosach. Ciemne loki przebija w niektórych miejscach jaśniejszy odcień. Największą furorę robi prosta grzywka.

Poruszeni fani od razu ruszyli do komentowania:  "Pani Izabelo wygląda pani prześlicznie. Coś pięknego i wspaniałego", "O jak ślicznie pani w nowej fryzurce".

A jak Wam się podoba odmieniona Izabela Trojanowska?

Zobacz też:

Izabela Trojanowska zwlekała z tym przez lata. Teraz przekazała pilne wieści

Izabela Trojanowska podjęła trudną decyzję. Gwiazda "Klanu" musi poświęcić się dla córki

Trojanowska była podrywana przez znanego aktora. Wszystko działo się na planie kultowego filmu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy