Reklama

Reklama

Reklama

Travis Barker jest w szpitalu! Znana jest przyczyna jego hospitalizacji?

Kilka dni temu media obiegła informacja, że ukochany Kourtney Kardashian (43 l.), Travis Barker (46 l.), trafił do szpitala. Córka muzyka zespołu Blink-182 opublikowała filmik ze swoim znanym ojcem, gdy ten był transportowany karetką do szpitala. Teraz zagraniczna prasa podaje prawdopodobną przyczynę hospitalizacji!

Kilka dni temu sieć obiegła informacja, że Travis Barker, ukochany sławnej Kardashianki i muzyk zespołu Blink-182, trafił w ciężkim stanie do szpitala. 16-letnia córka muzyka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała filmik, na którym widzimy, jak gwiazdor leży na noszach w karetce. Nastolatka apelowała do fanów o modlitwę, a sam 46-latek zamieścił na Twitterze niepokojący wpis, w którym prosił Boga o ocalenie!

Reklama

Teraz zagraniczna prasa podaje, jaka jest najbardziej prawdopodobna przyczyna hospitalizacji gwiazdora!

Travis Barker jest w szpitalu! Znana jest przyczyna jego hospitalizacji?

Travis Barker aktualnie przebywa w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Fani muzyka zastanawiają się, jaki jest stan jego zdrowia oraz dlaczego musi być hospitalizowany. Portal "TMZ" dotarł do informatora, który uważa, iż Barker trafił pod opiekę lekarzy z powodu zapalenia trzustki. Jak donosi amerykański serwis, lekarze 46-latka wiążą jego problemy zdrowotne z badaniem, któremu niedawno się poddał.

Mąż Kardasianki przeszedł w niedawnym czasie badanie kolonoskopii. Według zagranicznej prasy to właśnie kontrola zdrowia przyczyniła się do pojawienia się nieprzyjemnych objawów u mężczyzny, takich jak: silne bóle w górnej części brzucha, nudności, wymioty.

Na łamach magazynu "People" głos w sprawie artysty zabrały "osoby powiązane z jego rodziną". Informatorzy potwierdzają doniesienia prasy, a także dodają, iż przy szpitalnym łóżku cały czas czuwa Kourt.

Barker, ani jego żona nie potwierdzili tych doniesień, a szczegóły na temat stanu jego zdrowia nie są znane.

Travis Barker: wiek, kariera, rodzina

Travis Barker urodził się 14 listopada 1975 roku w Stanach Zjednoczonych. W wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na perkusji. Najbardziej znany jest z występowania w zespole Blink-128.  W 2011 roku wydał solowy album. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Pink, Avril Lavigne, Rihanna, Eminem.

W 2008 roku mężczyzna miał wypadek samolotowy i na ciele doznał poparzeń III stopnia.

Jego pierwszą żoną była Melissa Kennedy. Małżeństwo trwało zaledwie rok. Jego drugą żoną została była miss USA, modelka "Playboya", aktorka - Shanna Moakler. Para doczekała się dwójki dzieci: 19-letniego Landona i 16-letniej Alabamy. W 2022 roku muzyk wziął ślub z Kourtney Kardashian.

Zobaczcie również:

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Travis Barker | Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy