Reklama
Reklama

Torpeda Agnieszka Włodarczyk na wakacjach z trzymiesięcznym synem! Nie obyło się bez kłopotów

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś postanowili uciec z zimnej Polski prosto do słonecznej Hiszpanii. Para zdecydowała się na wakacje ze swoim trzymiesięcznym synkiem. Nie obyło się bez drobnych kłopotów.

Trzy miesiące temu Agnieszka Włodarczyk została mamą uroczego Milana. Gwiazda nie kryła, że macierzyństwo jest dla niej nowym i ważnym etapem, do którego pilnie się przygotowywała. 

Po urodzeniu pierwszego dziecka jej profil na Instagramie zmienił się wręcz w matczynego bloga. Aktorka (sprawdź!) skrupulatnie relacjonowała wszystko to, co działo się u niej w życiu. 

Świeżo upieczona mama przyznała, że zmaga się z różnymi obawami, m.in. odczuwała strach przed wyjściem z dzieckiem do restauracji. Dlaczego? Agnieszka bała się tego, że płacz jej dziecka, może przeszkadzać innym ludziom. Aktorka opowiedziała także o swoich obawach związanych z karmieniem piersią w miejscu publicznym. 

Reklama

Włodarczyk przyznała, że nie jest to dla niej komfortowe, dlatego też stara się tego unikać. 

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach z trzymiesięcznym synem! Nie obyło się bez kłopotów

Aga postanowiła jednak przekroczyć pewne bariery strachu i przy wsparciu ukochanego Roberta Karasia zdecydowała się na wylot z synkiem do Hiszpanii. 

Szczęśliwa rodzinka udała się na wypoczynek do ciepłych krajów. Nim para wyleciała z Polski, musiała uporać się z drobnymi kłopotami na lotnisku. Agnieszka niezbyt dobrze przygotowała się do podróży, ponieważ nie sprawdziła tego, jakie dokumenty i aplikacje są potrzebne dla przybywających do Hiszpanii.

Na szczęście Agnieszka z Robertem i ich synkiem szczęśliwie dotarli do Andaluzji, gdzie raczą się pięknymi widokami i ciepłymi temperaturami. Na opublikowanych na Instagramie zdjęciach Agnieszka wygląda na szczęśliwą i wypoczętą.

Nic tylko zazdrościć!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Robert Biedroń otrzymał groźbę śmierci! Szok

Kaja Paschalska świeci dekoltem

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama