Reklama
Reklama

Torbicka żyje na dwa domy. Warszawski apartament kipi luksusem

Grażyna Torbicka to gwiazda, która niezwykle ceni sobie swoją prywatność. Dlatego dużym zdziwieniem dla fanów dziennikarki mógł być materiał zrealizowany przez ekipę "Dzień dobry TVN". Torbicka zrobiła wyjątek i zdecydowała się zaprosić kamery do swojego gniazdka w centrum Warszawy. Jak prezentują się wnętrza?

Grażyna Torbicka dzieli życie na dwa domy. Jeden z nich nie jest dłużej tajemnicą. Zaglądamy do środka warszawskiego mieszkania.

Gdzie mieszka Grażyna Torbicka?

Grażyna Torbicka mieszka na stałe w Otwocku. Jej dom oddalony od Warszawy o ok. 30 km początkowo był jedynie domkiem letniskowym. Jednak z czasem małżeństwo zdecydowało się go rozbudować. Działka otoczona jest lasem, a dziennikarka i jej rodzina mogą cieszyć się chwilami wytchnienia na łonie natury.

Reklama

Nie jest to jedyna nieruchomość Torbickiej. Dziennikarka jest również posiadaczką mieszkania w centrum Warszawy, które odziedziczyła po rodzicach. Stało się ono jej azylem, ze względu na wygodę i bliskość. Jak sama mówi:

Eklektyczny salon wypełniony antykami

Dziennikarka zaprosiła jakiś czas temu do swojego mieszkania ekipę "Dzień dobry TVN". Dzięki temu mogliśmy zajrzeć, jak wyglądają wnętrza warszawskiego gniazdka.

Wystrój mieszkania jest najlepszą definicją eklektyzmu. Łączy w sobie elementy nowoczesności ze stylem vintage. W salonie znajdziemy mnóstwo rodzinnych pamiątek, antyków oraz starych mebli. Znajduje się tam również piękny, efektowny fortepian. Torbicka ma również specjalną półkę, na której znajdują się nagrody dziennikarskie. 

W salonie nie brakuje również pięknego biurka, przy którym dziennikarka może pracować. Jest również niewielka czerwona kanapa, która sprawdza się do chwilowego odpoczynku i wieczornego relaksu.

Jasna, schludna łazienka i minimalistyczna kuchnia

Z kolei kuchnia urządzona jest o wiele bardziej elegancko i schludnie. W pomieszczeniu dominuje czerń — w tym kolorze są fronty oraz blat. Minimalizm przeplata się w tym pomieszczeniu z praktycznością. Wnętrza wypełnione są sprzętami AGD w metalicznym kolorze. Na lodówce możemy za to zauważyć kawałek pasji Torbickiej — magnesy ze zdjęciami gwiazd starego kina.

Łazienka jest całkowitym przeciwieństwem kuchni. Dominują w niej jasne, stonowane barwy oraz miękkie światło. Ściany pokryte są płytami, które imitują kamień. Natomiast lustro zajmuje całą ścianę nad umywalką, jednocześnie powiększając niewielkie pomieszczenie.

Zobacz także:

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie z Adamem. Nie do wiary, jaki fakt ujawniła z przeszłości

Paparazzi udokumentowali spotkanie Torbickiej z tajemniczym mężczyzną. Tak się zachowała

Grażyna Torbicka jak zawsze z klasą. Tak zaprezentowała się na ściance

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy