Reklama
Reklama

Torbicka z mężem mieli dopięte wszystko na ostatni guzik, a tu takie wieści z domu. Przed oczami najgorszy scenariusz

Grażyna Torbicka i jej ukochany mąż Adam Torbicki przeżyli ostatnio bardzo stresujące chwile. W domu zrobiło się niewesoło, choć plany na najbliższe dni były zgoła inne. Jak donosi "Dobry Tydzień", gwiazda jest już po poważnej rozmowie i ma nadzieję, że poskutkuje ona zmianami, które ukoją jej skołatane nerwy...

Grażyna Torbicka ostatnie tygodnie spędziła na przygotowaniach do wielkiego świętowania - urodzin jej mamy Krystyny Loski. Wszystko miała dopięte na ostatni guzik, gdy nagle odebrała telefon. 

Mama pojechała do fryzjera samochodem, a w czasie parkowania zahaczyła o auto stojące za nią i mocno je porysowała. Początkowo tego nie zauważyła, ale młody rowerzysta, który był świadkiem zdarzenia, zwrócił jej na to uwagę. Zaniepokojona gwiazda wysiadła z pojazdu i z przerażaniem odkryła szkodę. 

Reklama

Ta sytuacja bardzo zdenerwowała panią Krystynę. Czuła, jak wali jej serce. A kilka lat temu przeszła zawał i poważną operację... 

Problemy kardiologiczne Krystyny Loski trwają od ponad 20 lat. Zdiagnozowano u niej tzw. zespół takotsubo, która objawia się bólem w klatce piersiowej i dusznościami.

Torbicka odbyła poważną rozmowę z matką

Loska nie chce jednak słyszeć o tym, by zwolnić tempo. Nadal planuje też jeździć samochodem, co wprawiło Grażynę w osłupienie. 

Córka już wtedy prosiła mamę, żeby nie jeździła i proponowała, że będzie robić jej zakupy, ale pani Krystyna zbyt ceniła sobie niezależność. 

"Gdy Grażyna usłyszała zdenerwowany głos mamy, miała już przed oczami najgorsze scenariusze. Na szczęście w stłuczce nikt nie ucierpiał a samochód nie jest poważnie zniszczony" - donosi 'Dobry Tydzień". 

Rozmowa z matką nie należała do najprzyjemniejszych:

"Ale poprosiła mamę, by z okazji urodzin zobowiązała się, że nie będzie już wsiadać za kierownicę. Pani Krystyna obiecała, że się nad tym zastanowi, a w czasie najbliższego wyjazdu do Kazimierza Dolnego nad Wisłą na festiwal filmowy Dwa Brzegi za kierownicą będzie siedziała jej córka…" - donosi "Dobry Tydzień". 

Zobacz też:

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie z Adamem. Nie do wiary, jaki fakt ujawniła z przeszłości

Paparazzi udokumentowali spotkanie Torbickiej z tajemniczym mężczyzną. Tak się zachowała

Grażyna Torbicka jak zawsze z klasą. Tak zaprezentowała się na ściance

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki | Krystyna Loska
Reklama
Reklama
Reklama