Reklama
Reklama

Torbicka uciekła od krawca na Festiwal Filmowy. Gdzie się podziała jej KLASA?

Grażyna Torbicka (63 l.) od zawsze zachwycała klasą i elegancją. Niezależnie, czy sławna prezenterka prowadziła ważne wydarzenie telewizyjne, czy też wybrała się na spacer po mieście. Tym razem jej stylizacja na Festiwalu Filmowym w Gdyni budzi mieszane uczucia i wygląda, jakby prezenterka uciekła od krawca w niedokończonej marynarce. Też to widzicie?

Tym razem Grażyna Torbicka przeszła samą siebie. Na 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przybyła w młodzieżowe i "niedokończonej" stylizacji. To specjalny zabieg, czy może prowokacja?

Grażyna Torbicka przeszła samą siebie. TAK ubrała się na Festiwal

We wtorek Grażyna Torbicka zawitała na drugi dzień Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na czerwonym dywanie pojawiła się Margaret, Andrzej Seweryn, Antoni Pawlicki, Sebastian Fabijański, Bożena Dykiel, czy Dorota Stalińska.

Reklama

Nie mogło też zabraknąć największej ikony telewizyjnej, związanej z tematyką filmową. Grażyna Torbicka, 63-letnia dziennikarka jak zawsze uśmiechnięta pozowała przed obiektywami fotoreporterów. Tym razem coś innego, niż jej fantastyczna figura przyciągnęło wzrok. Znana z eleganckich i klasycznych stylizacji, prezenterka postawiła na młodzieżową i ostrą stylizację. 

Torbicka uciekła od krawca na Festiwal Filmowy. Gdzie się podziała jej KLASA?

Grażyna Torbicka wybrała wygodną, ale wyglądającą na niedokończoną stylizację - ciemne, poprzecierane i poszarpane na końcach jeansy, biało-czarne buty sportowe, białą koszulkę z dekoltem w literę "V", a także czarną marynarkę pełną... igieł?!

Czy tylko nam wydaje się, że prezenterka zatraciła na chwilę swój styl? Przecież nie tak dawno zachwycała figurą i doskonałą kreacją na konferencji prasowej 19. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.

Zobacz również:

Mąż Torbickiej padł ofiarą oszustwa. "Prawnicy bezskutecznie zgłaszali to naruszenie"

Grażyna Torbicka zachwyca na Festiwalu Dwa Brzegi. "Pięknie i młodo"

Torbicka w kusej mini mknie na rowerze przez Kazimierz Dolny. "Kiedy jazda do pracy jest przyjemnością"

Grażyna Torbicka: Mąż "nie jest jedyną miłością w jej życiu". Tygodnik obwieszcza wielkie zmiany u byłej gwiazdy TVP!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy