Reklama
Reklama

Zjawiskowa Grażyna Torbicka na konferencji prasowej. Zachwyca nie tylko ubiorem, ale i figurą

Grażyna Torbicka (63 l.) znowu udowodniła, że jest niezastąpioną królową elegancji. Jej stroje są zawsze dopasowane do sytuacji, czasu oraz miejsca. Tym razem prezenterka zachwyciła urokliwą stylizacją na kulturalnym spotkaniu dotyczącym kultury żydowskiej. Zobaczcie, jak pięknie się prezentuje!

Grażyna Torbicka od lat jest najbardziej lubianą prezenterką, dziennikarką i konferansjerką. W porównaniu do swoich młodszych koleżanek z branży, nigdy nie opowiadała w mediach o sekretach swojego życia osobistego, ani nie wywoływała skandali. Jest też szczęśliwą żoną Adama Torbickiego, z którym jest od ponad 40. lat w związku. Co więcej, figura prezenterki pomimo upływu lat, także się nie zmieniła.

Zjawiskowa Grażyna Torbicka. Zachwyca nie tylko ubiorem, ale i figurą

Grażyna Torbicka znana jest także jako ikona stylu i elegancji. Nawet w czasie wolnym potrafi ubrać się stosownie do sytuacji. Tym razem z okazji konferencji prasowej, dziennikarka postawiła na prostotę. 

Reklama

W skład stylizacji Grażyny Torbickiej wchodzą białe spodnie w kant z wysokim stanem i beżowym paskiem, czarna bluzka z długim rękawem w drobne kwiatuszki, brązowa torebka, białe sandałki na wysokim obcasie i delikatna biżuteria.

Grażyna Torbicka pomimo swoich lat nadal jest ikoną dziennikarstwa, od której młodsze koleżanki mogą się uczyć.

Grażyna Torbicka na Konferencji prasowej 19. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

23 sierpnia, na scenie letniej Teatru Żydowskiego, odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca 19. edycję Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Festiwal będzie trwał od 27 sierpnia do 4 września.

W konferencji prasowej udział wzięli m.in. Gołda Tencer, dyrektorka Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie, założycielka Fundacji Shalom, inicjatorka i twórczyni Festiwalu, Grażyna Torbicka i Małgorzata Niezabitowska, która promowała swoją powieść "Światłość i mrok". Jednak to Grażyna Torbicka przyciągnęła największą uwagę fotoreporterów.

Zobacz również:

Mąż Torbickiej padł ofiarą oszustwa. "Prawnicy bezskutecznie zgłaszali to naruszenie"

Grażyna Torbicka zachwyca na Festiwalu Dwa Brzegi. "Pięknie i młodo"

Torbicka w kusej mini mknie na rowerze przez Kazimierz Dolny. "Kiedy jazda do pracy jest przyjemnością"

Grażyna Torbicka: Mąż "nie jest jedyną miłością w jej życiu". Tygodnik obwieszcza wielkie zmiany u byłej gwiazdy TVP!

Dwa Brzegi: Rozpoczyna się 16. Festiwal Filmu i Sztuki w Kazimierzu Dolnym i Janowcupomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy