Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka i jej mąż wyprowadzili się z Warszawy. Niebywałe, w jakim domu zamieszkali

Grażyna Torbicka (62 l.), jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, stroni od błysku fleszy i nie chwali się swoją codziennością. Stabilna pozycja zawodowa, szczęśliwe i spokojne życie rodzinne z dala od miejskiego zgiełku to luksus, z którego prezenterka może cieszyć się na co dzień. Gdzie znalazła swoją oazę spokoju?

Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom otoczony lasem

Grażyna Torbicka od wielu lat jest czołową polską dziennikarką, konferansjerką, prezenterką i osobowością telewizyjną. Nie wywołuje wielkich skandali, przyciąga swoją klasą, elegancją i profesjonalizmem. Od ponad czterdziestu lat jest szczęśliwą żoną cenionego na całym świecie kardiologa, profesora Adama Torbickiego.

Prawdopodobnie to właśnie za sprawą nowej posady męża Grażyny Torbickiej, małżeństwo zdecydowało się na wyprowadzkę z hałaśliwej i zatłoczonej stolicy. Profesor Torbicki objął posadę kierownika kliniki Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku i to właśnie tam para zamieszkała na stałe.

Reklama

W oddalonym od Warszawy o 25 km Otwocku Grażyna Torbicka znalazła swoją oazę spokoju. Dom, w którym zdecydowała się zamieszkać, to wcześniejszy domek letniskowy. Po gruntownym remoncie dacza została przystosowana do całorocznego użytkowania. Piętrowy, biały dom z brązową dachówką otoczony lasem jest miejscem, gdzie państwo Torbiccy mogą wieść spokojne i szczęśliwe życie.

Urokliwy dom Grażyny Torbickiej mieści się na uboczu z dala od żądnych skandalu paparazzich czy zawrotnego tempa życia w stolicy. Prawdopodobnie wraz z początkiem pandemii w domu w Otwocku zamieszkała również ukochana mama pani Grażyny - Krystyna Loska. Legendarna polska spikerka i prezenterka telewizyjna od lat zmaga się z chorobą serca, dlatego córce bardzo zależało na wspólnym zamieszkaniu.

Grażyna Torbicka - ikona dziennikarstwa

Grażyna Torbicka z telewizją związana jest od 1986 roku, kiedy to zadebiutowała w programie "Sportowa Niedziela" u boku Włodzimierza Szaranowicza. Największą popularność zyskała dzięki współtworzeniu programu kulturalnego w TVP2 "Kocham Kino", który emitowany był w latach 1994-2016. Od 2018 roku w TVN Fabuła realizuje autorski program o tytule "Grażyna Torbicka zaprasza", a od 2019 roku prowadzi audycję "Kocham Cię kino" w Radio Zet.

Elegancka, kobieta z klasą - tak określana jest Grażyna Torbicka. Od lat zajmuje się konferansjerką najważniejszych polskich gal i festiwali. W tej roli zadebiutowała w roku 1986 podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Prowadziła również rozliczne konkursy jak np. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina czy finał Wyborów Miss World w Warszawie. Jest profesjonalistką i wzorem dla kolejnych pokoleń dziennikarzy.

Zobacz też:

Grażyna Torbicka zadała szyku na festiwalu "Dwa Brzegi"

Sekret udanego małżeństwa Grażyny Torbickiej i jej męża Adama

Grażyna Torbicka podzieliła internet swoją stylizacją na Orłach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Adam Torbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy