Reklama
Reklama

Tomasz Wolny wspomina zmarłą na COVID-19 koleżankę z "Pytania na śniadanie"! Wciąż trwa żałoba

Tomasz Wolny (40 l.) na Instagramie opublikował wzruszający materiał, w którym pożegnał zmarłą na COVID-19 koleżankę pracującą przy produkcji „Pytanie na śniadanie”. Prezenter wyznał, że pracownicy wciąż nie mogą otrząsnąć się po tej tragedii.

O śmierci garderobianej, pracującej przy "Pytaniu na śniadanie", pierwszy poinformował Tomasz Kammel, który podczas szczepienia wyznał, że przyjmuje preparat dla rodziny, przyjaciół i zmarłej koleżanki z TVP. Dziewczyna przygotowująca stylizacje do porannej śniadaniówki zmarła w wyniku zarażenia się koronawirusem.

Teraz Tomasz Wolny w sieci opublikował wzruszające pożegnanie Kasi. Prezenter nie może uwierzyć, że już nigdy nie spotka za kulisami radosnej i pogodnej dziewczyny, która swoim nastawieniem do życia i uśmiechem, poprawiała humor napotkanym na drodze osobom.

Reklama

Tomaszowi pękło serce i wciąż trudno mu uwierzyć w to, co się stało. Jak zapewnia na Instagramie, łączy się z rodziną zmarłej i otacza ją swoją modlitwą. Wzruszający post Wolnego skomentowała także Marcelina Zawadzka, która była prowadzącą śniadaniówkę i również znała Kasię. 

Mimo że dziewczyna zmarła jakiś czas temu, to Zawadzka dopiero teraz dowiedziała się o tej tragedii. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | "Pytanie na śniadanie" | Tomasz Wolny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy