Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Sekielski pozuje z żoną na wspólnym zdjęciu. "Jaka piękna para"

Tomasz Sekielski (48 l.) został redaktorem naczelnym wydania "Newsweek". Zanim ta informacja ujrzała światło dzienne, dziennikarz udostępnił w sieci zdjęcie ze swoją żoną. To prawdziwy ewenement, ponieważ para bardzo rzadko pozuje razem.

Tomasz Sekielski bardzo chętnie udostępnia w swoich social mediach nowe posty. Robi to, kiedy chce skomentować otaczającą go rzeczywistość, a także, by pokazać internautom, jak spędza wolny czas lub jak pracuje. Niedawno zrobił wyjątek i na instagramowym koncie i postanowił dodać zdjęcie ze swoją żoną.

Tomasz Sekielski pozuje z żoną na Instagramie

Najnowszą fotografię Sekielski opublikował 1 czerwca 2022 roku po dość długiej jak na niego przerwie. Na zdjęciu widzimy Tomasza oraz jego żoną Annę Sekielską. Trzeba przyznać, że widok tych dwojga razem nie jest dość częsty. To pewnie dlatego post dziennikarza wzbudził tak duże zainteresowanie ze strony fanów.

Reklama

Tomasz zdjęcie podpisał w języku angielskim. Po polsku oznacza to "miłość wokół nas". Jak się później okazało, fotografia została wykonana w Niemirowie na Podlasiu.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Tomasza. Większość była zachwycona ich wspólnym widokiem.

Tomasz Sekielski - kariera

Tomasz Sekielski urodził się 24 stycznia 1974 w Bydgoszczy. Uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 14 im. Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy. Następnie ukończył technikum budowlane. Pierwszym jego miejscem pracy było katolickie radio VOX w Bydgoszczy. Następnie został zatrudniony w Radiu Wawa. Po paru latach przeniósł się do Radia dla Ciebe.

Od 1997 do 2006 roku był reporterem "Faktów". Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie czy zatonięcie okrętu Kursk w okolicach Murmańska. Prowadził piątkowe wydania "Kropki nad i" oraz był gospodarzem i autorem programu "100 dni premiera".

Od 2010 do 2011 roku i w 2013 roku współpracował z tygodnikiem "Wprost". W 2017 roku stworzył serial dokumentalny "Teoria spisku".

11 maja 2019 roku Sekielski opublikował w internecie film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu", podejmujący problem wykorzystywania seksualnego dzieci w polskim Kościele katolickim.

Od lipca 2022 roku obejmie funkcję redaktora naczelnego tygodnika "Newsweek".

Zobacz też:

Poruszający apel 95-letniej Wandy Traczyk-Stawskiej na Telekamerach 2022. "Pomóżcie!"

Sienkiewicz była "najstarszą matką w Polsce". Dzieci poszły w jej ślady i robią karierę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Sekielski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy