Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Kot wyprowadza się z Polski. Zaskakujące plany po Oscarach

Jego siłą jest rodzina, to ona pcha go ku kolejnym wyzwaniom. To ostatnie coraz bardziej kusi, ale też łączy się ze sporym ryzykiem.

Niewykluczone, że Tomasza Kota (41 l.) czeka życiowa rewolucja. Ma to związek z filmem "Zimna wojna", który był nominowany do Oscarów w trzech kategoriach. I choć obraz Pawła Pawlikowskiego żadnej statuetki nie dostał, oczarował Amerykanów.

Reklama

Międzynarodowa krytyka zachwyciła się charyzmatycznym polskim artystą. To sprawia, że coraz poważniej rozważa on przeprowadzkę za ocean. Co na to jego żona Agnieszka?

Poznali się w 2000 r. Tomasz po raz pierwszy zobaczył Agę, kiedy spacerowała po krakowskich Plantach ze znajomymi. Chcąc zwrócić jej uwagę, odważnie zażartował: "Cześć, jestem Tomek, wyjdziesz za mnie?".

W odpowiedzi usłyszał: "Dobrze, tylko nie dzisiaj". Wkrótce zostali parą. Gdy minęła pierwsza fascynacja, przyszło im się zmierzyć z poważnym problemem. Rozrywkowy styl życia, zakrapiane alkoholem imprezy kłóciły się z tym, czego oczekiwała od ukochanego Agnieszka. Tomek czuł, że jeśli się nie zmieni, może ją stracić.

- Wódka? Nie piję od sześciu lat - wyznał w 2011 r. w magazynie dla mężczyzn. Metamorfoza szybko przyniosła efekty i niebawem zabiły im weselne dzwony.

- Obrączka jest spoko, fajna rzecz. Po kilku zakrętach poukładałem swoje życiowe klocki. Małżeństwo daje mi poczucie, że wiem, dokąd wracam - wyznał.

Ich uczucie wzmocniły wkrótce narodziny dzieci - Blanki (12 l.) i Leona (9 l.). Dopiero wtedy poczuli, że są prawdziwą rodziną. Przyrzekli sobie, że zrobią wszystko, by tego nie zepsuć. Do tego celu zmierzają każdego dnia. Aktor czuje się szczęściarzem.

- Żona jest jedyną osobą, do której mam stuprocentowe zaufanie, ona mnie zna najlepiej na świecie - wyznał.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje