Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Karolak zerwał zaręczyny z Violą Kołakowską?

Tomasz Karolak (45 l.) i Viola Kołakowska (39 l.) szykowali się do ślubu i wydawało się, że uroczystość zbliża się wielkimi krokami. Jednak jeden z tabloidów donosi, że jest wręcz przeciwnie i narzeczeni… rozstali się!

W maju zeszłego roku wydawało się, że Tomasz Karolak wreszcie na dobre się ustatkował. Po premierze jednego ze spektakli teatralnych za kulisami oświadczył się Violi Kołakowskiej, z którą związany jest już od ponad dziesięciu lat i z którą ma dwoje dzieci.

Reklama

Później w mediach zapewniał, że wkrótce ożeni się z ukochaną, ale nigdy nie zadeklarował konkretnie, kiedy to się stanie. Spekulowano, że ślub odbędzie się w Boże Narodzenie, a później, że ceremonię przełożono na lato 2017 roku.

"Ślub szykuje się na pewno w przyszłym roku. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy i czy wesele będzie kameralne czy jednak trochę większe" - zapewniał w lipcu 2016 roku.

Okazuje się jednak, że do zaślubin może wcale nie dojść. Jak przekonuje "Fakt", Tomasz i Viola... rozstali się! Podobno doszło pomiędzy nimi do poważnej awantury, której finałem były zerwane zaręczyny.

"Tomek zarzucił Violi, że przestała zabiegać o jego względy. A on szczególnie teraz, gdy ledwo uszedł z życiem po zapaleniu wyrostka robaczkowego, potrzebuje ciepła i troski. Stwierdził, że skoro Viola się nie stara, to ich związek nie ma już sensu. Wyprowadził się z domu. Szanse na to, że się pogodzą są naprawdę niewielkie" - opowiada informator tabloidu.

Para zmagała się już z paroma kryzysami i, jeśli to wszystko prawda, miejmy nadzieję, że poradzi sobie z kolejnym!

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje