Reklama
Reklama

Tomasz Karolak przygotowuje się do wojny w Polsce. Chce przejść szkolenie

Tomasz Karolak (50 l.) pragnie przygotować się na wypadek wybuchu wojny w Polsce? Aktor chce przejść szkolenie wojskowe, aby w razie konieczności móc stanąć do walki. Gwiazdor zgłosił się już do Wojskowej Komendy Uzupełnień.

Tomasz Karolak zamierza przejść wojskowe przeszkolenie

Tomasz Karolak ogromnie przejął się wojną w Ukrainie. Aktor chce być gotowy na każdą ewentualność, dlatego zdecydował się przejść wojskowe szkolenie. W rozmowie z gazetą "Twoje Imperium" zdradził, jak wyglądała droga, którą pokonał, aby w razie potrzeby móc walczyć o wolność Polski. Niestety na razie gwiazdorowi nie udało się dostać na szkolenie. 

Tomasz Karolak jest pełen uznania dla bohaterstwa naszych wschodnich sąsiadów. Przyznał, że imponuje mu to, jak Ukraińcy zareagowali w kryzysowej sytuacji. Mężczyźni i kobiety z wielkim poświęceniem walczą o niepodległość swojego kraju. 

Tomasz Karolak przygotowuje się do wojny w Polsce

Reklama

Tomasz Karolak wiele razy podkreślał, że w jego domu rodzinnym wiele uwagi przykładano do narodowych wartości. Aktor wyrósł na prawdziwego patriotę. Nic więc dziwnego, że od początku kryzysu humanitarnego bardzo aktywnie angażuje się w pomoc na rzecz Ukrainy. Wykorzystał kilka dni wolnych od pracy, aby podjąć wolontariat. Karolak przybył na przejście graniczne w Medyce i niósł pomoc potrzebującym.

Miejmy nadzieję, że czarny scenariusz się nie ziści i Polska pozostanie bezpieczna. 

Zobacz też:

"Sanatorium miłości": pierwsze randki i skandale. Mariola nie ma litości dla mężczyzn

Tiktokerka rozpakowuje paczkę pomocową. Została "modną uchodźczynią"

Uważaj na rzodkiewki. Nie każdy może je jeść!

"To głupi i szkodliwy pomysł". Sienkiewicz o propozycji Kaczyńskiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | wojna w Ukrainie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy