Reklama
Reklama

Tomasz Karolak pożegnał się z jedną z produkcji i komentuje: "Absolutnie czuję się lżej"

Tomasz Karolak (51 l.) jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdora można oglądać niemalże we wszystkich komediach romantycznych. Dużą rozpoznawalność przyniosła mu również rola Ludwika Boskiego w serialu "rodzinka.pl". Niedawno Karolak po raz kolejny zadebiutował na ekranie w produkcji "Kuchnia". Okazuje się jednak, że niedawno stracił pracę... Nie jest jednak tym załamany, a wręcz przeciwnie!

Tomasz Karolak niedawno wcielał się w główną rolę w polsatowskim serialu "Kuchnia". Produkcja cieszyła się ogromną popularnością, jednakże, póki co widzowie nie doczekają się kolejnego sezonu. Wszystko przez sytuację za naszą wschodnią granicą.

Tomasz Karolak stracił pracę w Polsacie

Konsekwencją barbarzyńskiego ataku Władimira Putina na Ukrainę było m.in. zawieszenie przez stację wszystkich produkcji na rosyjskiej licencji. Okazało się, że "Kuchnia" jest właśnie serią na takiej licencji, a Karolak w rozmowie z "Plejadą" przyznał, że nie będzie na razie kontynuowana.

Reklama

Karolak nie ma jednak zamiaru rozpaczać z tego powodu. W wywiadzie przyznał, że cieszy się, że Polsat zdecydował się na taki ruch.

"Super Express" jakiś czas temu informował, że Karolak straci krocie na tym, że emisja serialu została wstrzymana. Aktor w rozmowie z "Plejadą" przekonuje jednak, że nie skupia się na medialnych plotkach dotyczących zarobków i nie obawia się o pracę.

Tomasz Karolak: Kariera

Karolak debiutował w 1995 roku na deskach Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawił się w "Duże zwierzę", ale ogromną popularność przyniósł mi występ w serialu "39 i pół".

W 2010 roku nastąpił kolejny przełom w jego karierze, bo Karola otworzył własny Teatr Imka. Za swoją działalność na rzecz kultury został odznaczony Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zarobi fortunę w "Tańcu z Gwiazdami"?! Od plotek aż huczy w sieci!

Magda Mołek, gwiazda "Tańca z Gwiazdami", pozuje w stroju kąpielowym. Pod postem fala komentarzy!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak
Reklama
Reklama
Reklama