Reklama
Reklama

Tomasz Iwan pochwalił się nową partnerką! To była dziewczyna znanego sportowca...

Tomasz Iwan rozstał się z matką swojego dziecka, Natalią Jakułą. Przez wiele lat uchodzili za zgraną parę, ale niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Sportowiec znalazł już nowy obiekt westchnień, Karolinę Wożniak, która w przeszłości związana była z... Przemysławem Saletą. Jaki ten świat mały...

Tomasz Iwan (50 l.) to były piłkarz, reprezentant Polski i dyrektor reprezentacji ds. organizacyjnych w latach 2013-2018. Po wielu wspólnie spędzonych latach rozstał się z o 15 lat od siebie młodszą Natalią Jakułą, z którą doczekał się synka, Wiktora. To nie jedyne dziecko mężczyzny, bowiem z jeszcze wcześniejszą partnerką ma bliźniaki - Oskara i Tinę. 

Pierwsze pogłoski o kryzysie w związku Iwana i Jakuły pojawiły się niedługo po narodzinach pociechy. Modelka i prezenterka przestała publikować wspólne zdjęcia z ukochanym, niepokojące sygnały dochodziły też z otoczenia pary.

Reklama

Ostatecznie para się rozstała, choć nie wiadomo dokładnie kiedy. Nie ma też informacji, czy Natalia znalazła nową miłość, ale pewne jest to, że jej były partner znów jest zakochany. W lipcu udostępnił na Instagramie zdjęcia z nową partnerką i oświadczył, że celebrują "małą rocznicę", czyli pół roku bycia razem. Okazało się, że nowym obiektem westchnień sportowca jest była dziewczyna Przemysława Salety. Niedawno Iwan pochwalił się najnowszymi fotografiami Woźniak, która jest modelką i pozowała do sesji dla "CKM-u" i "Playboya"!

Tomasz Iwan pochwalił się nową partnerką. Są na rajskich wakacjach!

Były piłkarz długo nie rozpaczał po rozstaniu z Jakuła. Celebruje swój nowy związek, który traktuje niezwykle poważnie.

Nowa para w show-biznesie wybrała się odpocząć od zgiełku miasta. Razem wylecieli na zasłużony odpoczynek. Destynacją jest wyspa Mauritius, która położona jest w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, około 900 km na wschód od Madagaskaru. Relację z rajskiej podróży zakochani chętnie udostępniają na Instagramie. 

Pasują do siebie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Karolina Woźniak, partnerka Przemka Salety, pokazała sześciopak. Internautka: Rysy mało kobiece

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie!

Ile zarabiają artyści i jak przetrwali pandemię?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Iwan | Karolina Woźniak | Przemysław Saleta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy