Reklama
Reklama

Tom ma już nową dziewczynę?

Podobno sekta szybko chce mu znaleźć następczynię Katie. Scjentolodzy boją się, że długotrwała samotność źle wpłynie na wizerunek aktora.

Świeżo rozwiedziony Tom Cruise (50 l.) już w objęciach nowej kobiety? Zaledwie trzy dni po rozwodzie aktora z Katie Holmes (33 l.), który nastąpił 10 lipca, media rozpisują się o jego rzekomym romansie z 32-letnią Olgą Kurylenko, aktorką najbardziej znaną z roli dziewczyny Bonda, która teraz partneruje mu w obrazie "Oblivion".

Para pracuje obecnie razem na planie filmowym. Odkąd zdjęcia obojga - roześmianych i trzymających się za ręce - obiegły wszystkie agencje prasowe, zahuczało od plotek. Są tacy, którzy twierdzą, że to scjentolodzy lansują plotkę o nowym romansie aktora, mimo że tak naprawdę Kurylenko nie łączy z Tomem nic więcej niż praca.

Reklama

"Są dobrymi aktorami - to oczywiste, że na zdjęciach widać chemię pomiędzy nimi, przecież grają zakochanych" - argumentują. Poza tym nazwisko Olgi łączy się od jakiegoś czasu z aktorem Dannym Hustonem. A wy wierzycie, że Cruise tak szybko pozbierałby się po rozpadzie małżeństwa?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | Olga Kurylenko | Katie Holmes
Reklama
Reklama
Reklama