Reklama
Reklama

Tom Daley wyznał, że jest gejem!

Tom Daley, słynny pływak i medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie przyznał, że ma chłopaka i jest bardzo szczęśliwy...

Tom Daley, słynny pływak i medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie przyznał, że ma chłopaka i jest bardzo szczęśliwy...

19-letni brytyjski pływak okazał się prawdziwą sensacją olimpiady w Londynie w 2012 roku. Wszystko za sprawą jego zdjęć w samych kąpielówkach, które obiegły cały świat.

Media od razu okrzyknęły go nowym symbolem seksu. Jego brązowy medal zdawał się mieć o wiele mniejsze znaczenie.

Tom Daley nie dał się jednak porwać medialnemu szałowi. Konsekwentnie odmawiał mówienia o swoim życiu prywatnym, choć kolorowa prasa nie odpuszczała.

Najwyraźniej chłopak miał już tego dość i postanowił zdradzić pewien szczegół ze swojego życia, łamiąc przy okazji pewnie tysiące kobiecych serc.

Reklama

W sieci umieścił właśnie wideo, w którym zdradza, że jest szczęśliwie zakochany i od kilku miesięcy ma... chłopaka!

"Ostatnio ktoś przekręcił moją wypowiedź z wywiadu i to bardzo mnie zdenerwowało, nienawidziłem też pytań o to, czy się z kimś spotykam. Ale teraz chcę wam coś powiedzieć. To trudna decyzja, ale mam nadzieję, że mnie wesprzecie. Wiosną poznałem kogoś, z kim się spotykam i ten ktoś jest facetem. Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi, a poza tym jestem tym samym Tomem, którego znacie" - oznajmił Daley.

To już kolejny coming out w świecie sportu.

Myślicie, że będą następne? Czekamy na jakiegoś znanego piłkarza...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tom Daley
Reklama
Reklama
Reklama