Reklama
Reklama

To ona zawładnęła jego sercem. Tak potoczyły się losy Markowskiego z Krystyną

Grzegorz Markowski to jeden z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Gwiazdor przez lata spełniał się jako wokalista grupy "Perfect". O muzyce artysty mówi się całkiem sporo, jednak strefa prywatna owiana jest tajemnicą. Jego ukochaną od ponad 50 lat jest jedna i ta sama kobieta Krystyna Markowska. Jakiś czas temu muzyk postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o żonie.

Grzegorz i Krystyna Markowscy - historia miłości

Grzegorz Markowski swoją ukochaną poznał, kiedy miał zaledwie 16 lat. Młody chłopak, który wychowywał się w niezbyt ciekawym środowisku, zakochał się bez pamięci w dziewczynie z dobrego domu.

"Za domem Krysi spędzałem często szkolne przerwy, podpalałem fajki i kredą wypisywałem na nim brzydkie wyrazy, bo dom był drewniany i dobrze się kreda wciskała. Do głowy mi wtedy nie przyszło, że w marcu 1970 roku zobaczę Krysię w jedynej kawiarni w Józefowie, zakocham się, a potem w tym domu zamieszkam" - powiedział wokalista w rozmowie z dziennikarzami "Pani".

Reklama

Grzegorz Markowski, kiedy związał się ze swoją żoną, był w innym związku. Kobieta urodziła mu syna, który ma obecnie 52 lata. W sieci można znaleźć informacje, że muzyk nie utrzymuje z pierwszym dzieckiem kontaktu. Po paru latach znajomości Krystyna i Grzegorz stanęli na ślubnym kobiercu.

Sześć lat po ślubie z Krystyną Grzegorz Markowski doczekał się drugiego dziecka, córki Patrycji, która postanowiła iść w jego ślady i także swoje życie związała z muzyką.

Zobacz też: Grzegorz Markowski ruszył na pomoc córce Patrycji

Grzegorz Markowski szczerze o żonie

Grzegorz Markowski w wywiadach mówił, że od lat jest wierny żonie. Kilka lat temu jednak wyznał, że przez lata musiał walczyć z wieloma pokusami. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską na łamach "Vivy!" powiedział nieco więcej na ten temat.

"Jak to się mówi: "Panie Boże, zabrałeś możliwości, zabierz i chęci". Tych chęci jednak Pan Bóg nie zabiera" - mówił muzyk.

W dalszej części rozmowy Markowski nie szczędził ukochanej żonie komplementów. Według niego Krystyna jest cudowną kobietą.

Artysta cały czas pielęgnuje uczucie do Krystyny. W wywiadzie dla "Dziennika" powiedział, że wciąż kupuje ukochanej kwiaty.

"O związek z żoną bardzo dbam, wciąż kupuję jej kwiaty. Wiem, że mam swoje wady, bywam niecierpliwy i staram się jej to rekompensować" - mówił Grzegorz.

Markowski w rozmowie z dziennikarzami "Pani" wyjawił, że jego wybranka jest "szalenie subtelną, inteligentną osobą". 

"Jest delikatna jak porcelana Hani Bielickiej. Dlatego gdy pojawia się jakaś ryska, zaraz wyciągam klej ze złota i staram się ją skleić. Żeby tylko wszystko funkcjonowało" - mówił wokalista.

Zobacz też:

Plotki o Markowskim to była prawda. Rodzinna tajemnica wyszła na jaw

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę

Patrycja Markowska: prawdziwe kulisy rozstania z Kopczyńskimpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Markowski | Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy