Reklama
Reklama

Plotki o Markowskim to była prawda. Rodzinna tajemnica wyszła na jaw

Grzegorz Markowski, wokalista grupy Perfect, został ojcem w bardzo młodym wieku. Miał zaledwie 15 lat, kiedy przyszedł na świat jego nieślubny syn. Po latach wokalista wyjawił prawdę o dziecku.

Rodzinny sekret Grzegorza Markowskiego

 Grzegorz Markowski zdobył ogromną popularność dzięki piosenkom "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą" czy "Niepokonani". Prywatnie jest ojcem równie znanej wokalistki Patrycji Markowskiej. Ale nie tylko. Przez lata rodzinnym sekretem był fakt, że Markowski ma nieślubnego syna. 

Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat

Grzegorz Markowski  miał zaledwie 15 lat, kiedy przeżył zauroczenie koleżanką z sąsiedztwa.

"Miałem zaledwie 15 lat, a ona 16. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie" - opowiadał w wywiadzie.

Reklama

Markowski nie związał się z matką swojego syna. Był na to za młody.

"Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal [...] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości?".

Grzegorz Markowski płacił jednak na syna alimenty, aż ten skończył 23 lata. Nie mieli ze sobą zbyt dobrego kontaktu, a matka chłopca też nie zabiegała o relacje ojca z synem.

Syn Grzegorza Markowskiego nie utrzymuje z nim kontaktu

Po latach syn Markowskiego przerwał jednak milczenie i opowiedział, jak wyglądają obecnie jego relacje z ojcem...

"Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami" - wyznał "Faktowi". 

Jak udało się dowiedzieć jednemu z tabloidów, 54-letni obecnie mężczyzna jest dyrektorem w dużej agencji ubezpieczeniowej i ma dwie córki.

Niewiele na temat relacji Grzegorza markowskiego z synem miała do powiedzenia Patrycja Markowska. Ona również nigdy nie miała potrzeby, by nawiązać kontakt z bratem. Zapytana o rodzinną tajemnicę, natychmiast ucięła niewygodny temat...

"Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam" - wyjaśniła w "Fakcie". 

Zobacz też:

Grzegorz Markowski ruszył na pomoc córce Patrycji

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę

Patrycja Markowska: prawdziwe kulisy rozstania z Kopczyńskim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Markowski | Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy