Reklama
Reklama

To ona rozdziewiczyła księcia Harry'ego za pubem. W końcu ujawniła, czy był dobrym kochankiem

Książę Harry w swojej autobiografii "Spare" pochwalił się opisem gorącego spotkania, po którym stracił dziewictwo. Tożsamość "starszej kobiety" długo nie była znana, ale teraz do seksu z Harrym przyznała się niejaka Sasha Walpole. Kim jest i czy to faktycznie z nią syn Karola III miał swój "pierwszy raz"?

Od kilku tygodni książę Harry nieprzerwanie znajduje się w samym centrum zainteresowania Brytyjczyków. Perspektywa wejścia na tron przez niesfornego syna Karola III oddala się z każdym rokiem, dlatego postanowił przyciągać zainteresowanie ludzi w inny sposób. Szczególnie duże poruszenie wywołała oczywiście premiera zawartych w książce "Spare" wspomnień księcia.

Reklama

Książe Harry opowiedział w autobiografii o utracie dziewictwa

Jednym z tematów, które błyskawicznie przyciągnęły uwagę mediów była sprawa utraty dziewictwa za sprawą pewnej tajemniczej "starszej kobiety". Do zdarzenia miało dojść w polu za pubem, gdzie Harry i wybranka pili wcześniej alkohol. Wielu Brytyjczyków podejrzewało, że tajemniczą kobietą jest Elizabeth Hurley, ale aktorka wszystkiemu zaprzeczyła.

Przedstawiona w "Spare" wersja wydarzeń bywała zresztą ostatnio podważana m.in. przez aktora Ruperta Everetta. Być może nigdy nie poznamy całej prawdy, ale dosyć niespodziewanie ujawniła się sama zainteresowana. 40-letnia Sasha Walpole pracująca jako kierowca koparki ujawniła, że to ona rzekomo przeżyła pierwszy raz Harry'ego.

Sasha Walpole potwierdziła wersję księcia i zdradziła nowe szczegóły

Schadzka miała miejsce w lecie 2001 roku. Walpole miała wówczas 19 lat, a Harry był szesnastolatkiem. W rozmowie tabloidem "The Sun" kobieta przyznała, że to było tylko "małe co nieco między przyjaciółmi". Dziewczyna pracowała wtedy jako masztalerka w stajniach księcia Karola. Oboje świętowali w gronie przyjaciół urodziny Walpole.

Pili razem tequilę i sambucę, a potem wyszli na zewnątrz na papierosa. Przeszli przez ogródek piwny, a potem przeskoczyli nad płotem, za którym było pole. Nie minęło dużo czasu, a książę Harry ją pocałował. Zachowanie księcia było podobno pełne pasji i iskier, ponieważ nie powinni byli tego robić. Szybko znaleźli się na ziemi. Harry podobno miał na sobie bokserki, a seks był dziki i pozbawiony słów.

Po wszystkim książę dostał klapsa w "pupcię jak brzoskwinka", a kochankowie rozdzielili się. W międzyczasie Harry'ego zaczęli szukać pracownicy wywiadu, dlatego przyszły mąż Meghan Markle schował się w czerwonej budce telefonicznej, by nikt go nie zauważył i nie rozpoznał. Znajoma Sashy zawiozła agenta do kryjówki księcia.

Zobacz też:

Książę Harry i Meghan Markle dostaną zaproszenie na koronacji. Ale jest jeden warunek do spełnienia.

Meghan i Harry w końcu znaleźli przyjaciół w Hollywood. Od dawna tego chcieli.

Polacy traktowali go jak legendę. Jego córka po latach wyznała, żebył potworem.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy