Reklama
Reklama

​To z nią książę Harry miał stracić dziewictwo. Aktorka zabrała głos

Książę Harry nigdy nie był pokornym synem. Jako nastolatek miał wyjątkowo buntowniczy charakter, a rodzina musiała tłumaczyć się wywoływanych przez niego skandali. Lada moment ukaże się jego autobiografia, z której dowiemy się wielu pikantnych szczegółów z życia syna króla Karola III. Jak na razie media próbują dociec, z kim Harry stracił dziewictwo. Z racji jego zamiłowanie do aktorek, bo przecież obecna żona księcia Meghan Markle, grała w filmach, podejrzenia padają na brytyjską gwiazdę kina.

Książę Harry pisze w biografii o swojej inicjacji seksualnej

Książę Harry od jakiegoś czasu planuje wydanie swojej biografii, która ma nosić tytuł "Spare". Do mediów już przedostały się fragmenty tej oczekiwanej przez wielu książki. W jednym z nich syn księżnej Diany opowiada, w jakich okolicznościach i z kim stracił dziewictwo.

Nazwisko wybranej przez księcia kobiety nie pada. Książę sugeruje jedynie, że swoją inicjację seksualną przeżył z osobą starszą od siebie. Ponadto dowiadujemy się, że kobieta była atrakcyjna, a para miała czuć do siebie chemię. Harry dodatkowo opisuje, że do miłosnych uniesień doszło na wsi. Od tego momentu brytyjska prasa nie ustaje w domysłach, kim mogła być jego partnerka. Główne podejrzenia padły na znaną brytyjską aktorkę Elizabeth Hurley.

Reklama

Hurley od lat uchodzi za jedną z budzących największe pożądanie gwiazd. Uchodzi za symbol seksu. Przez wiele lat była partnerką  Hugha Granta, którego poznała na planie filmu "Remando al viento", a później zagrała z nim w kultowej już komedii "Cztery wesela i pogrzeb". Aktorka często wzbudza sensację swoimi ekstrawaganckimi strojami. Do dzisiaj chętnie publikuje też w sieci swoje roznegliżowane zdjęcia.

Czy Elizabeth Hurley była pierwszą kochanką księcia Harry'ego?

Elizabeth Hurley idealnie pasuje do obrazu opisywanej przez księcia Harry'ego pierwszej kochanki. Brytyjska aktorka jest 19 lat starsza od niego. Wówczas, kiedy miało dojść do rzekomej schadzki w wiejskiej posiadłości Hurley była u szczytu popularności, a na dodatek miała willę otoczoną lasami i polami.

Brytyjski portal TMZ pokusił się nawet o szczegółowe obliczenia, kiedy to mogło dojść do inicjacji seksualnej księcia Harry'ego.

"Wykonaliśmy parę obliczeń i to daje jaśniejszy obraz tego, kiedy rzekome wydarzenie mogło nastąpić. Harry byłby 'nastolatkiem' w latach 1997-2003 (miał odpowiednio od 13 do 19 lat), a to pokrywa się z tym, kiedy Hurley była właścicielką wiejskiej posiadłości. Miejsce należało do niej między 2002 a 2015 rokiem. Jeśli jest w tym ziarno prawdy, to książę prawdopodobnie miałby wtedy około 18 lat" - czytamy.

Plotka o księciu Harrym i Elizabeth Hurley jest już tak powszechna na Wyspach, że gdy aktorka udzielała wywiadu dla Saturday Times Magazine, dziennikarz postanowił zapytać ją wprost o rzekomy romans z synem króla Karola III. "Nie ja. Jestem niewinna. Ha! Nie, to nie byłam ja. Absolutnie nie" - zaprzeczyła z rozbawieniem Hurley.

Czy słowa aktorki wystarczą, by zaspokoić ciekawość mediów? Jeśli nie ona, to kto mógł być tą pierwszą kobietą Harry'ego?

Zobacz też:

Książę Harry nie miał łatwo. Rodzina królewska utrudniała mu kontakt z Elżbietą II!

Konflikt króla Karola III z Harrym i Meghan sięga zenitu? Zdecydował, czy chce ich widzieć na koronacji

Elizabeth Hurley pozuje nago!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Elizabeth Hurley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama